دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار DS SOLIDWORKS PCB 2016 SP5 x86 نسخه ویندوز

DS SOLIDWORKS PCB 2016 SP5

یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی مدارهای PCB در محیط نرم افزاری است . این برنامه قابلیت های CAD را در محیط خود دارد که به همراه جدیدترین فن آوری های طراحی مدار های PCB ، توانسته یک نرم افزار جامع را برای طراحی های صنعتی مدار توسعه دهد . این نرم افزار که به شکل افزونه ای خاص برای نرم افزار SolidWork طراحی شده است دارای رابط کاربری ساده ای می باشد و چنانچه تجربه کار با این برنامه را داشته باشید ، از محیط دوستانه این افزونه نیز خوشتان خواهد آمد . با استفاده از این افزونه ، کاربران قادرند به صورت شماتیک مدارهای الکترونیکی را طراحی کنند. آنها معمولاً در مراحل اولیه توسعه پروژه از مدل های شماتیک استفاده می کنند و البته از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این برنامه امکانات مختلفی را برای این قسمت فراهم کرده است تا طراحی شماتیک ساده تر شود . در

نرم افزار DS SOLIDWORKS PCB 2016 SP5

بر اساس مدل های شماتیک می توانید محصول نهایی را به شکل کام و سه بعدی طراحی کرد به گونه ای که هیچ نقصی از هیچ نظر نداشته باشد . این مدل ها تمام جزئیات و استانداردهای صنعتی لازم را دارند و با خیال راحت می توانید مدارهای مورد نیازتان را طراحی کنید و خیالتان را از نظر استانداردهای آن راحت نمایید . از ویژگی مهم DS SOLIDWORKS PCB 2016 SP5 می توان به داشتن زبان طراحی دو طرفه بین مهندسین مکانیک و الکترونیک نام برد ، از آنجایی که طراحی های صنعتی مدار گاها به مهندسین مکانیک نیز نیاز دارد ، این برنامه توانسته که رابط کاربری دو سویه ای طراحی کند تا مهندسی مکانیک و الکترونیک به صورت همزمان ایده هایشان را به این برنامه اضافه کنند و نتیجه آن را به شکل مداری واحد که برنامه آن را به این صورت در می آورد ببینند .
نام: DS SOLIDWORKS PCB 2016 SP5
حجم فایل: 819 مگابایت
شرکت سازنده: SolidWork
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: 2016
نسخه: x86
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *