تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dungeon of Dragon Knight Bloody Well نسخه PLAZA

Dungeon of Dragon Knight Bloody Well

به روز رسان جدید بازی Dungeon of Dragon Knight است که مرحله های جدیدی را به آن اضافه می کند . این بازی با الهام از عناوین نقش آفرینی قدیمی ساخته شده است ، اما شامل طراحی بصری مدرن می شود . گروه شما توسط یک جادوگر مرموز فریب خورده است و به سیاه چاله ای تاریک رفته است که پر از تله و هیولا می باشد ، آن ها به دنبال شوالیه ی اژدهای شیطانی و شمشیر عتیقه ی او هستند ، اکنون شما باید سعی کنید خود را خطر نجات دهید و فرار کنید .

بازی Dungeon of Dragon Knight Bloody Well

با موتور قدرتمند Unity ساخته شده است و محیط های آن طراحی جذابی دارد . سیستم گیم پلی این بازی برای دوست داران عنوان های نقش آفرینی قدیمی بسیار جذاب است ، اما بهینه سازی هایی بر روی آن صورت گرفته که باعث می شود تجربه ی آن برای بازیکن های تازه وارد و غیر حرفه ای نیز راحت باشد . داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در نقش یکی از گروه چهار نفره قرار میگرید که ارک ها به شهرشان حمله می کنند . شما چاره ای جز فرار ندارید و همراه با بقیه فرار می کنید و به جنگل ناشناخته ای می روید . سپس ناگهان یک جادوگر جلوی شما ظاهر می شود و می گوید که می تواند غذا ، آب و مکانی برای استراحت را برایتان فراهم کند . این جادوگر می خواهد شما را به سیاه چاله ای بیندازد تا شمشیر شوالیه را برایش بیاورید تا با استفاده از آن دروازه ی جهنم را باز کند . سپس بعد از این که جست و جوی خود را شروع می کنید ، متوجه می شوید که تهدیداتی قرار است دنیا را نابود کنند و برای دفع آن به این شمشیر احتیاج دارید . پس شما با جدیت جست و جوی خود را ادامه می دهید تا بتوانید شمشیر را پیدا کرده و سپس با استفاده از آن دنیای خود را نجات بدهید . 
نام: Dungeon of Dragon Knight Bloody Well
حجم فایل: 3 گیگابایت
شرکت سازنده: HexGameStudio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: HexGameStudio
رمز فایل: www.download.ir

Dungeon of Dragon Knight Bloody Well - PLAZA

You take on the role of a four person party after your hometown was attacked by orcs. As a last resort, you fled into an unknown forest. Suddenly, a witch appears in front of you, pointing to a house not far away, saying she can provide food, water, and a place to rest. However, upon arriving at the house, the woman disappeared. Before entering, you find that it is in fact a cave. Then you're informed by a note that the witch needs you to enter the cave and find the Dragon Knight, Sowen, who has a magical weapon that he intends on using to open the Gates of Hell.

لینک دانلود