تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dungeon Siege نسخه کرک شده GOG

Dungeon Siege

بازی اکشن و نقش آفرینی می باشد که در سال 2002 توسط استودیوی Gas Powered Games توسعه یافت و منتشر شد . این عنوان حای و هوایی فانتزی دارد و در یک پادشاهی شبیه قرون وسطایی با نام Ehb جریان دارد و داستان یک کشاورز جوان و همراهان او را دنبال می کند که به سفری رفته اند تا در مقابل یک نیروی مهاجم ایستادگی کنند . بر خلاف دیگر عنوان های نقش آفرینی ،

بازی Dungeon Siege

شامل مرحله نمی شود و بازیکن در مسیری قرار می گیرد که بدون هیچ گونه صفحه ی بارگذاری و توقف می تواند بازی را تجربه کند و با گروه های متفاوت دشمن ها مبارزه کند . همچنین بازیکن به جای این که کلاس شخصیت را انتخاب کند یا که تمام اعضای گروه را کنترل کند ، تنها تاکتیک ها و اسلحه ها و قدرت های جادویی آن ها را کنترل می کند که مستقیم با رشد و پیشرفت شخصیت بازی در ارتباط است . دوربین این بازی به صورت سوم شخص می باشد . بازیکن می تواند جنسیت شخصیت اصلی بازی را انتخاب کند و سپس ظاهر او را مطابق سلیقه ی خود شخصی سازی کند . گروه شما علاوه بر شخصیت اصلی شامل هفت شخصیت دیگر نیز می شود که آن ها با استفاده از هوش مصنوعی کنترل می شوند ، اما بازیکن این امکان را خواهد داشت تا هر زمان که خواست شخصیت دیگری را نیز کنترل کند . شخصیت های دیگر با توجه به حرکات شخصیتی که شما کنترل می کنید حرکت می کنند . بازیکن اجازه دارد که هر وقت خواست شخصیت های اضافه ی گروه را از بازی حذف کند و هر وقت که به آن ها نیاز داشت ، دوباره احضارشان کند . این عنوان اولین ساخته ی تیم توسعه دهنده اش می باشد که در سال 1998 میلادی شکل گرفته بود . Jeremy Soule که موسیقی بازی هایی از جمله The Elder Scrolls V: Skyrim ، Metal Gear Solid: Peace Walker و Company of Heroes در کارنامه اش دیده می شود ، موسیقی متن این بازی را نواخته است . 
نام: Dungeon Siege
حجم فایل: 1.12 گیگابایت
شرکت سازنده: Gas Powered Games
تاریخ انتشار: 2002
امتیاز استیم: 7
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - فانتزی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Square Enix
رمز فایل: www.download.ir

Dungeon Siege - GOG

Dungeon Siege combines the immersive elements of a role-playing game with over-the-top intensity and non-stop action. Dungeon Siege plunges you into a continuous 3D fantasy world where you face off against an army of evil that has been unleashed. You begin as a humble farmer, and as you travel through the world and gain new skills, you can gather a party of up to eight characters to aid you. Dungeon Siege impels the player into one over-the-top battle after the other as the storyline unfolds and a larger plot begins to reveal itself.

لینک دانلود