دانلود بازی Dust Fleet – SKIDROW برای کامپیوتر

دانلود بازی Dust Fleet

Dust Fleet عنوان یک بازی استراتژیک هیجان انگیز با گیم پلی اعتیاد‌آور از استودیو بازی بازی‌سازی Orbiting Disco می‌باشد. قرن 24 است و شرایط استعمار فضا به خوبی پیش نمی‌رود. جمعیت جهان که همچنان رو به افزایش است، باعث شده تا دیگر منابع کافی برای زندگی در این سیاره یعنی زمین وجود نداشته باشد. از این رو بسیاری از ابرقدرت‌های جهان در حال تلاش‌اند تا بتوانند سیاره‌های قابل سکونت را کشف کرده و با استعمار خود بر آن‌ها منابع مورد نیاز زندگی را تامین کنند. اما همه چیز به همین سادگی‌ها هم نیست و دلیل اصلی درگیری‌ها عدم وجود سیاره قابل سکونت مناسب با منابع کافی است.

برای مدت ها یک منطقه فوق العاده غنی از مواد ضروری که می توانید نیاز های اولیه انسان ها را برطرف کند، توسط سازمان ملل متحد زمین و تعاونی معدن منطقه کنترل می شد؛ اما با به پایان رسیدن این منابع همه چیز به هم ریخته است و درگیری ها افزایش پیدا کرده است. در بازی Dust Fleet شما وظیفه مدیریت و فرماندهی یک گروه فضایی را بر عهده دارید. همه چیز به شما و تصمیمات تان بستگی دارد. تصمیمات هدف مند و استراتژی تان در مبارزه باعث می شود تا بتوانید رقیبان تان را از سر راه برداشته و به منابع بیشتری دسترسی داشته باشید.

مجموعه ای متنوع از انواع فضاپیما ها در بازی Dust Fleet طراحی شده است که هر کدام شان دارای توانایی خاص خود هستند. آن ها را متناسب با اهدافی که دارید شخصی سازی کرده و از بهترین سلاح ها برای آسیب رساندن به دشمنان خود استفاده کنید. در طول داستان و ماجراجویی تان مجموعه ای از ماموریت ها به شما محول می شود که با به پایان رساندن آن ها به پاداش قابل توجهی خواهید رسید. همان گونه که اشاره کردیم، پیشرفت و پیروزی شما در این مبارزات تنها به تاکتیک تان بستگی دارد. عدم توجه کافی به این موضوع باعث می شود تا در مدت زمانی بسیار کوتاه و تنها در چند دقیقه بازنده میدان باشید.

نام: Dust Fleet
حجم فایل: 1.40 گیگابایت
شرکت سازنده: Orbiting Disco
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 7.2 از 10
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Freedom Games
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *