دانلود بازی Eastern Exorcist Build 5690950 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/23 نسخه Eastern Exorcist Build 5690950 - Early Access اضافه شد.

Eastern Exorcist

یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی دوبعدی است که در نسخه‌ای خیالی از خاور دور (کشورهای آسیای شرقی) روایت می‌شود که جهان توسط هیولاهای شیطانی مورد هجوم قرار گرفته است. شخصیت اصلی بازی یک جن‌گیر بسیار حرفه‌ای و قدرتمند است که قصد دارد با این نیروی‌های شیطانی روبه‌رو شده و آن‌ها را برای همیشه شکست دهد. سبک هنری بازی و عناصر بصری آن بیشتر به نقاشی جوهر چینی شباهت دارد. شایسته به ذکر است که تمامی عناصر بازی از صفر تا صد به صورت دستی طراحی شده‌اند و به همین خاطر جزئیات و هارمونی رنگ‌های صحنه‌ها بسیار شگفت‌انگیز است. مبارزات

 بازی Eastern Exorcist

کاملاً تاکتیکی است و شما می‌بایست با کمک شمشیر مرگبار خود دشمنان را نابود کنید. تمامی انیمیشن‌ها به صورت فریم به فریم و با دقت خاصی ضبط شده‌اند در همین راستا حتی در سریع‌ترین صحنه‌ها نیز با عملکردی روان و شگفت‌انگیز از جانب بازی روبه‌رو خواهید بود. کات سین های بازی یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن هستند که با الهام از اپرای چینی طراحی شده‌اند.
نام: Eastern Exorcist
حجم فایل: 1.83 گیگابایت
شرکت سازنده: Wildfire Game
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: Build 5690950
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: bilibili
رمز فایل: www.download.ir

Eastern Exorcist Build 5690950 - Early Access

Eastern Exorcist is a stunning 2D side-scrolling action RPG set in a fictitious eastern world with the infestation of vicious demon monsters. Play as a skilled exorcist against chaotic evil to fight your way through the brutal world, and experience unforeseen entanglements of complex beings.

لینک دانلود