تبلیغات
تبلیغات

دانلود ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery v2.72.2273 ویندوز

ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery

نرم افزاری کاربردی است که کمک می کند نام کاربری و رمز عبورهایتان را به راحتی هر چه تمام تر و با امنیت بالا در آن ذخیره کنید و برای کسانی که مدام نام کاربری و رمز عبورشان را گم می کنند بسیار مفید خواهد بود . نوع محافظت این برنامه به شدت بالا است و می تواند به خوبی از رمز عبور شما محافظت کند . با کمک حساب کاربری که در این نرم افزار می سازید می توانید زا تمامی اطلاعات شخصی مهمتان یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و از هر کجای دنیا به آن دسترسی داشته باشید و خیالتان از بابت امنیت آن راحت باشد . با کمک نرم افزار ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery می توانید به صورت خودکار به سایتی که از قبل در نرم افزار ذخیره کرده اید وارد شوید ، بدون اینکه نام کاربری یا رمز عبورتان را استفاده کنید . این نرم افزار از تمامی ACT های مجاز پشتیبانی می کند و با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید . از دیگر امکانات

نرم افزار ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery

می توان به موارد : نمایش فوری نام کاربری و رمز عبور برای صاحب حساب نرم افزار ، امکان ذخیره و بازیابی رمز عبورهای ACT و حتی رمز عبور های ماقبل از آن ، تنظیم مجدد رمز عبور فوری برای اکانت های ACT و پشتیبانی از همه آنها ، بازیابی رمزهای عبور در همه زبانها و رمزگذاریها ، بازیابی رمزهای عبور در رایانه های شخصی محلی و راه دور و … اشاره کرد .
نام: ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery
حجم فایل: 26 مگابایت
شرکت سازنده: Elcom Soft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.72.2273
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ElcomSoft Advanced Sage Password Recovery - v2.72.2273

View user and Admin passwords for Sage PeachTree Accounting, and instantly recover or replace passwords protecting BLB, MUD and ADF/PAD files created with ACT!Personal Information Management software manufactured by Symantec, Best Software, Sage or Swiftpage locally or remotely.It supports all versions of ACT!, all editions and releases of Sage PeachTree Accounting and Sage 50 Accounts.

لینک دانلود