تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین The Elder Scrolls Online Dark Brotherhood

The Elder Scrolls Online Dark Brotherhood جدیدترین نسخه از سری بازی The Elder Scrolls Online می باشد که در سبک نقش آفرینی بوده و توسط استودیوی ZeniMax Online Studios ساخته شده است . استودیوی Bethesda Softworks وظیفه ی انتشار آن را برای PC عهده داشته است . خوندر جریان است . عده ای از قاتلین به پاخواستند تا Tamriel را فتح کنند و قدرت کشتن شما باعث می شود تا در این گروه استخدام شوید . برای اولین بار در تاریخ The Elder Scrolls به فرقه برادران تاریکی ملحق شده و سرنوشت خود را در آینده خونین رقم بزنید . در Gold Coast کاوش کرده و تا جایی که می تواند رتبه ی خود در قاتلین را افزایش داده و به یک رهبر در Tamriel تبدیل شوید . وارد بازی The Elder Scrolls Online Dark Brotherhood شده سپس به پناهگاه رفته سپس اولین قرارداد خود را از یک مرد مرموز گرفته و آماده ی انجام آن شوید .

سایر توضیحات : در واقع Dark Brotherhood به عنوان یک DLC برای بازی The Elder Scrolls Online به شمار می رود که دارای محتویات زیادی می باشد از جمله اینکه می توانید به یک قاتل استخدامی تبدیل شده و Gold Coast را به دست آورید جایی که Anvil و Kvatch وجود داشته که اولین بار آنها را در Oblivion مشاهده کردیم . یک خط مهارت کاملا جدید در این DLC وجود دارد که باعث اضافه شدن مقدار زیادی محتوا داستانی و ماموریت های فرعی مختلف شده است . DLC Dark Brotherhood اگرچه یک بازی کامل به شمار نمی رود ولی دارای ساعت ها محتوایات اضافه است که در مقایسه با بسیاری از بازی های کامل محتوای بیشتری در اختیار قرار می دهد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Elder Scrolls Online Dark Brotherhood

مشخصات بازی :نام بازی : The Elder Scrolls Online Dark Brotherhoodپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : ZeniMax Online Studiosمنتشر کننده : ZeniMax Online Studiosسبک بازی : نقش آفرینی , آنلایننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Elder Scrolls Online Dark Brotherhood

لینک دانلود