تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند فیل Elephant

Elephant

مستندی است که یک فیل آفریقایی به نام شانس و پسرش جومو را دنبال می کند ، که گله آنها سفری حماسی در کویر کلاهاری دارد . گله توسط سرپرست بزرگشان گایا و خواهر کوچکترش شانی هدایت می شود که به حفظ امنیت خانواده آنها کمک کرده است . شانس همچنین فرزند خود جومو ، یک فیل جوان بسیار پرانرژی را که فقط می خواهد با حیوانات دیگر بازی کند ، مانند لچوها و بابون ها ، پرورش داده است . هنگامی که زمین در حال خشک شدن است ، گایا فیلها را به یک چاله تقریباً خشک منتقل می کند تا از گل قبل از ترک صحرا لذت ببرد . هنگامی که آب خشک می شود ، گایا متوجه یک کودک می شود که در حال خفگی است و در گل گیر کرده است ، بنابراین او به نجات کودک می رود و کودک با مادر خود دوباره به هم می پیوندد … سفر حماسی آن‌ها در

مستند Elephant

روایت شده است . فیل‌ها خانواده بسیار اجتماعی هستند که با همدیگر سفر می‌کنند و با گذر از مناطق خشک و آبی ، بالاخره خودشان را به مقصد می‌رسانند . مسیر بسیار طولانی است و هر اتفاقی می‌تواند شرایط زندگی آن‌ها را تغییر دهد . فیل‌ها در برابر حیوانات درنده‌ای قرار می‌گیرند که قصد شکارشان را دارند و همزمان باید در صدد پیدا کردن آبی برای خوردن باشند . در آفریقا شرایط کاملا متفاوت است و ببر و شیر و پلنگ ، درصدد پیدا کردن فرصتی برای شکار بچه فیل‌ها یا حتی حمله فیل‌های بزرگ‌سالی هستند که از پا افتاده یا از گروه جدا شده‌اند . در مستند Elephant می‌توانید با اسرار جدیدی از زندگی فیل‌ها آشنا شوید .
نام: Elephant
حجم فایل: 1.65 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز imdb: 7.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 26 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Mark Linfield
ستارگان: Meghan Markle
رمز فایل: www.download.ir

Elephant

Documentary follows an African elephant named Shani and her son Jomo as their herd make an epic journey across the Kalahari Desert.

لینک دانلود