تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ember نسخه CODEX + آپدیت 1.044

به روز رسانی :

96/02/05 آپدیت جدید اضافه شد

Ember یکی از بازی های سبک ماجرایی ، نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی N-Fusion Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 505 Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به روزهای نه چندان دور بازمی گردیم . زمانی که خورشیدی در آسمان وجود نداشت و تاریکی تمام دنیا را در خود بلعیده بود . آسمان گشوده شد و ستارگان همانند چراغی به سمت زمین سقوط می کردند ، آنها را Embers می نامند . Lightbringers کاهنی عارف و قدرتمند از نبردهای ازلی برای به دست آوردن ماده ای نورانی بر روی زمین پرسه می زند . آنها برای بیدار کردن Embers ها از خواب عمیق ، مراسمی را ترتیب داده اند . ناگهان جهان را روشنایی دربرگرفت و تاریکی از بین رفت . Embers تجسم شعله های جادویی ، نور و زندگی بود اما تازه جنگ برای Embers ها آغاز شده است .

سایر توضیحات : ساخت این بازی 10 سال به طول انجامیده است و به گفته سازندگان ، ادای احترامیست به سبک بازی های کلاسیک نقش آفرینی . در جهان Ember شما در نقش Lightbringer به ایفای نقش می پردازید . شما در این بازی وظیقه دارید تا از فروپاشی جهان Ember جلوگیری نمایید . بازی از محیط های مختلفی مانند محیط های وسیع در داخل زمین ، جنگل های سرسبز و بیابان های خشک تشکیل شده است که برای رسیدن به شهر نور باید از آنها عبور کنید . در طول روایت داستان بازی ، با شخصیت های مختلفی روبرو خواهید شد که نحوه برخورد شما با آنها بر روند و انتهای بازی تاثیرگذار خواهد بود . بیش از 30 ساعت ماجراجویی حماسی ، داستان سرایی حماسی پر از شخصیت های جذاب ، افسانه هاو روایات قومی ، بیش از 70 ماموریت با گیم پلی متنوع ، درگیر شدن در زمان واقعی مبتنی بر سیستم مبارزه حزب با مکث تاکتیکی ، بیش از 65 مهارتمبارزه برای بازیکن و امکان استفاده از آنها در استراتژی حزب و نبردهای سفارشی ،  بیش از 20 محیط مختلف و تغییرات آب و هوایی و چرخه شب و روز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ember نسخه CODEX

 

مشخصات بازی Ember :

نام بازی : Emberپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : N-Fusion Interactiveمنتشر کننده : 505 Gamesسبک بازی : ماجرایی ، نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Ember

لینک دانلود