تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Empires Conqueror v2.8.0

Alliance of Empires

با ظهور یک قدرت بزرگ جنگ های صلیبی برای بدست آوردن پادشاهی آغاز شد در این میان شما باید برای جنگ نیرو های قدرتمند و شکست ناپذیر انتخاب کنید و پیروزی نهایی را از آن خود کنید . در اتحاد امپراطوری ها ساختمان ها را به صورت آزادانه قرار دهید تا تمدن خاصی ایجاد شود زمانی شما به پیروزی نهایی دست پیدا می کنید که با استفاده از استراتژی های مختلف قدرت ها را از لحاظ اقتصادی پایین بکشانید . پادشاهی های دیگر را تسخیر کنید و به یک امپراطوری بزرگ تبدیل شوید . در این عصر بهترین راه را برای فتح قدرت های بزرگ کشف کنید و امپراتوری خودتان را ایجاد کنید . از اژدها ها ، جنگجویان استیل و Army Soul در ارتش خود استفاده کنید . به دشمنان حمله کنید و منابع آن ها را غارت کنید و در نهایت تاج و تخت پادشاهی را از آن خود کنید . در این بازی شما می توانید به صورت آنلاین با سایر کاربران در سراسر جهان رقابت کنید هر بازیکن این شانس را دارد که برای تخت سلطنت تلاش کند . اگر می خواهید به

بازی Alliance of Empire

دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر رق دستگاه اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Empires Conqueror
حجم فایل: 98 مگابایت
شرکت سازنده: Ivy
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.8.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Empires Conqueror - v2.8.0The rise of a major power begin to crusade for kingdom victory. Choose to give up or head the troops to crusade against the enemy. Only if you throw yourself into this war will you ultimately achieve your glory. The final victory will galvanize everyone glory crusade in this age.


لینک دانلود