دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود بازی Entropy : Zero – GoldBerg برای کامپیوتر

Entropy : Zero

در این بازی اکشن و تیراندازی مرد بدی باشید و وارد چکمه‌های متروکاپی شوید که در شهر متروکه 10 مرده باقی مانده است. یک زمان قبل از سقوط شهر و 11 ماه قبل از استقرار گوردون فریمن را تجربه کنید. بی رحمی و هرج و مرج رژیم Combine را به پناهگاه شورشیان پنهان شهر بیاورید. در حالی که راه خود را از طریق کانکس های شورشی، تونل های آلوده و سیستم های مترو پیدا می کنید، سرمای شدید را تحمل کنید. از طاعون Combine زنده بمانید و قلعه Combine معروف به “Pillar 10” را پس بگیرید. در بازی Entropy : Zero یک مسیر را از طریق چهار فصل از هرج و مرج خشونت آمیز پیدا کنید. از یک زرادخانه Combine مرگبار شامل Stunstick، Manhacks و نمونه اولیه AR2 استفاده کنید. مبارزه بدون لباس HEV را تجربه کنید. سریع فکر کنید و شلیک کنید. داستان پشت پناهگاه شهر 10 را باز کنید. با موسیقی متن سفارشی از افرادی مانند مورچ کووالسکی (آکا یاکسون) و اسپنسر باگت لذت کافی رو ببرید.


برای تجربه این بازی شما باید بازی Half-Life 2 + Episode 1 & Episode 2 را داشته باشید.

هشدار: بازی Entropy : Zero حاوی چراغ های چشمک زن است که در صورت حساس بودن به نور می تواند روی شما تأثیر بگذارد. اگر از صرع یا حساسیت به نور رنج می برید، هنگام بازی مراقب باشید.


نام: Entropy : Zero
شرکت سازنده: Breadman
تاریخ انتشار: Sep, 2022
امتیاز استیم: 9 از 10
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن، تیراندازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
نویسنده: سعید صفایی
منتشر کننده: Breadman
رمز فایل: www.download.ir
  • 8 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *