دانلود بازی اندروید Epic Seven v1.0.238

Epic Seven

دیچه ، الهه ی زندگی ، تمام قدرت خود را که در حال ضعیف شدن بودند فرا خواند و باری دیگر نگهبانان را نزد خود احضار کرد تا با آن ها پیمان ببندد و به عنوان جانشین خود قرار بدهد ، او به نگهبانان گفت که فرزندان من ، این دنیا را به شما واگذار می کنم و سپس این گونه بود که جهان هفتم آغاز یافت .

بازی Epic Seven

یک عنوان حماسی برای عصر مدرن است و شامل داستانی بزرگ و جذاب می شود و شما را به دنیای هفتم دعوت می کند . توسعه دهندگان از این بازی به عنوان یک انیمیشن قابل بازی یاد می کنند ، زیرا که گرافیک آن بسیار بالاست و مانند انیمیشن های باکیفیت دو بعدی می باشد . داستان این بازی یک هزارتوی عمیق است . تمرکز اصلی این بازی بر روی شکار هیولاها می باشد و شما با انجام این کار جوایز و پاداش های باور نکردنی ای را دریافت خواهید کرد . این بازی همچنین شامل یک بخش آنلاین بازیکن در برابر بازیکن می شود که در آن شما می توانید در یک میدان نبرد با دیگر بازیکن های سراسر دنیا رقابت کنید ، برای پیروزی در این بخش شما باید استراتژی داشته باشید و برای حرکت های برنامه ریزی کنید . نبرد های گروهی این عنوان نیز که در آن سه بازیکن در مقابل سه بازیکن دیگر قرار می گیرند نیز بسیار حماسی و جذاب است ، در این حالت کار تیمی اهمیت بالایی دارد و در صورتی که می خواهید جزو برنده های میدان نبرد باشید ، باید با دیگر اعضای تیم خود هماهنگ باشید . در بخش World Boss نیز شما می توانید با 16 قهرمان به جنگ با یک باس فایت بسیار قدرتمند بروید و شانس خود را برای شکست دادن آن امتحان کنید . گیم پلی روان و طراحی بصری جذاب و باکیفیت این بازی باعث می شود تا این عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود برای طرفداران سبک نقش آفرینی باشد . 
نام: Epic Seven
حجم فایل: 44 مگابایت
شرکت سازنده: Smilegate Megaport
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.0.238
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Epic Seven v1.0.238

And thus began the 7th World... Diche, the Goddess of Life, summoned all of her waning power and once again gave shape to the Guardians and the Heir of the Covenant. "My children, I entrust this world to you." A vast and engaging story. An epic for the modern age. We invite you into the 7th World. Fully Playable 2D Animation. Dazzling skill animations in battle! Cutscene-quality 2D animated graphics!

لینک دانلود