دانلود فیلم آموزشی موارد ضروری برای ادوبی ایلاستریتور سی سی برای مبتدیان

Essentials for Adobe Illustrator CC for Beginners

به بررسی اصول Adobe Illustrator CC می پردازد ، همچنین برخی از ویژگی های ادغام آن با Photoshop و After Effects است . دانش آموزان این فرایند را از اصطلاحات کلیدی یادگیری و تکنیک های استاندارد صنعت می آموزند . در دوره Essentials for Adobe Illustrator CC for Beginners دانش آموزان با درک روند ایجاد یک تابلوی هنری ، کار در یک نرم افزار مبتنی بر بردار ، کاوش در مورد ابزارها و افکت های مختلف موجود در برنامه و در آخر ، صادرات و پس انداز ، به چالش کشیده می شوند . با کمک فیلم آموزشی موارد ضروری برای ادوبی ایلاستریتور سی سی برای مبتدیان در مدت زمان کمتر از دو ساعت ، دانشجویان همچنین با ردیابی تصویر ، لایه بندی ، عناوین سه بعدی و سایر ویژگی های موجود در Illustrator آشنا می شوند .

محتوای دوره Essentials for Adobe Illustrator CC for Beginners:

_ رابط اصلی Adobe Illustrator CC را درک کنید . _ نحوه صادرات و پس انداز در برنامه . _ نگاهی اجمالی به کل رابط و نحوه عملکرد آن بدست آورید . _ از ابزارها و ویژگیهای مختلف داخل Adobe Illustrator CC استفاده کنید . _ جلوه های مختلفی را که برنامه برای ارائه دارد ، مانند سایه افتادن ، ردیابی تصویر ، عنوان بندی سه بعدی و موارد دیگر ، کاوش کنید . _ برنامه ریزی برای Adobe After Effects با کاوش در لایه بندی . _ چشم انداز و تفاوت بین بردارها و پیکسل ها را درک کنید . _ بیاموزید که چگونه از راهنما استفاده کنید تا کارهای هنری خود را بهبود بخشید . _ با استفاده از اشکال اساسی در داخل برنامه ، کارهای هنری پیشرفته ایجاد کنید . _ از برس های متنوع و پالت های موجود در برنامه استفاده کنید .

نام: Essentials for Adobe Illustrator CC for Beginners
حجم فایل: 939 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: زبان
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 49 دقیقه
فرمت فایل: mp4

Essentials for Adobe Illustrator CC for Beginners

This course delves into the fundamentals of Adobe Illustrator CC, along with some of its integration features with Photoshop and After Effects.

لینک دانلود