تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Euclidean Skies نسخه DARKZER0

Euclidean Skies

یک بازی ماجرایی و معمایی است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Miro Straka طراحی و منتشرشده است. جهان بازی و معماهای چالش‌برانگیز آن بسیار زیبا و منحصربه‌فرد است و تاکنون نظیر آن را ندیده‌اید. معماهای بازی ترکیبی از علم معماری و حرکات نوبتی است. این معماها به حدی خاص و درعین‌حال سرگرم‌کننده است که به‌طورکلی ذهنیت شمارا دگرگون خواهند کرد. جهان بازی به‌گونه‌ای طراحی شده است که همانند یک روبیک غول‌پیکر است. باید موقعیت بخش‌های مختلف آن را عوض کرده و به‌صورت پشت سر هم و سریع آن را تغییر دهید تا بتوانید نسبت به دشمنان خود برتری تاکتیکی کسب کنید. درمجموع 40 سطح و مرحله مختلف در بازی Euclidean Skies وجود دارد که هرکدام شمارا با چالش‌های بخصوصی روبه‌رو خواهد ساخت. دشمنان شما بسیار قوی هستید و شما هیچ‌گونه توانی برای مقابله رودررو با آن‌ها ندارید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که با جابجایی بخش‌های مختلف گیم پلی و تغییر در جهان روبیک مانند بازی، خودتان را در موقعیت بهتری نسبت به دشمنان قرار داده و سریعاً زد حمله غافلگیرکننده‌ای ترتیب دهید.

بازی Euclidean Skies

تجربه‌ی منحصربه‌فردی به بازیکنان منتقل می‌کند. این عنوان به‌جای اینکه یک بازی رایانه‌ای باشد بیشتر به یک بازی فیزیکی-فکری شبیه است. بازی تنوع قابل قبولی در همه سطوح ارائه می‌دهد؛ به‌عنوان‌مثال دشمنان شما همگی به یک نوع نیستند بلکه باس فایت های قدرتمندی نیز در بازی وجود دارد که به‌مرورزمان با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد. 
نام: Euclidean Skies
حجم فایل: 88 مگابایت
شرکت سازنده: Miro Straka
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Miro Straka
رمز فایل: www.download.ir

Euclidean Skies - DARKZER0

Mind-altering puzzle adventures, award winning games Euclidean Skies and Euclidean Lands are coming to Steam as one adventure with best levels from both games, and with an infinite level generator!

لینک دانلود