تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Even the Ocean v1.024 نسخه GOG

Even the Ocean

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2016 و توسط Melos Han-Tani, Marina Kittaka و Analgesic Productions طراحی و منتشر شده است. این استودیو سابقه بسیار خوبی در طراحی و توسعه عناوین دوبعدی مشابه دارد و از جمله مهم‌ترین آثار آن‌ها می‌توان به Anodyne اشاره کرد. شخصیت اصلی بازی Even the Ocean یک متخصص آب و خاک به نام Aliph است که در شهر وایتفورگ (Whiteforge) زندگی می‌کند. او در حال انجام یکسری آزمایشات روزمره است که ناگهان اتفاقی عجیب رخ‌داده و همه‌چیز دگرگون می‌شود. حال او باید با شهردار وایتفورگ که Biggs نام دارد متحد شده تا با یکدیگر بتوانند این تهدید ناشناخته را شناسایی کرده و با آن مقابله کنند. دو عامل مهم در تعادل شهر و زیست‌بوم طبیعی آن عنصر تاریکی و روشنایی می باشد. اگر بتوانید میان این دو عنصر مهم تعادل برقرار کنید قادر خواهید بود تا بر هر مانعی غلبه کرده و تعادل را به شهر بازگردانید. در طی روند

بازی Even the Ocean

باشخصیت‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام داستانی برای بازگو کردن خواهند داشت. میزان دشواری بازی و استایل تجربه بازی کاملاً قابل شخصی‌سازی است. برای این منظور سه حالت Complete, Story-only و Gameplay-only در بازی تعبیه شده است که هر کدام دارای تنظیمات منحصربه‌فردی هستند. در حالت Story-only تعامل با بازی بسیار ساده و روان خواهد بود و بیشتر تمرکز روی داستان است اما در حالت Gameplay-only تجربه گیم پلی اندی چالش‌برانگیز خواهد شد در عین اینکه داستان هنوز در مرکز توجه قرار دارد. 
نام: Even the Ocean
حجم فایل: 392 مگابایت
شرکت سازنده: Melos Han-Tani, Marina Kittaka
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v1.024
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Analgesic Productions
رمز فایل: www.download.ir

Even the Ocean - GOG

From the creators of Anodyne comes a grand story about Aliph, a lowly power plant technician for Whiteforge City, who finds her world turned upside-down after a routine maintenance trip goes awry. Now, working directly with Whiteforge's Mayor Biggs to face an unknown menace, Aliph must navigate her newfound power and influence to save the city.

لینک دانلود