تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Evil Killer Game v1.8

Evil Killer Game

ماجراجویی خود را در شهر مرموز و ترسناک ارواح شروع کنید . در این شهر ترسناک یک قاتل شیطانی وجود دارد که وجشت و ترس برای ساکنین شهر به وجود آورده است ماموریت شما این است که به دنبال این قاتل ترسناک بگردید و او را برای همیشه نابود کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های بقا و ماوراء الطبیعه هستید بدون شک از

بازی Evil Killer Game

خوشتان می آید . آلن ، بن و شاون برای گذراندن تعطیلات تابستانی به حومه شهر سفر می کنند . آنها قبلاً  هرگز به این مکان ها نرفته بودند .  آنها در یک شهر ارواح قدیمی متروکه در نزدیکی تپه ها رسیدنند . در طول شب آلن  یک چراغ قوه را در دست می گیرد و به سمت یک خانه ارواح در شهر می رود تا در آن جا به حمام برود بعد از گذشت نیم ساعت آلن باز نمی گردد و بن نگران او می شود و به دنبال آلن می رود اما او نیز ناپدید می شود . شاون فکر می کند که دوستانش با او شوخی می کنند پس دوربین فیلم برداری را در دست می گیرد و به دنبال آن ها می رود . در آن شب شاون چیزی را ضبط می کند که نشان دهنده سرنوشت دوستان و فعالیت های ترسناک و ماوراء الطبیعه بود . حالا شما باید به آنها کمک کنید تا از این مکان شیطانی فرار کنند و زنده بمانند . شما در این شهر خالی از سکنه با شرایط غیر منتظره ای روبرو خواهید شد خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید .
نام: Evil Killer Game
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: Oscar Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Evil Killer Game - v1.8 + DATA

Mission involves lifting up the curse from the neighborhood and getting rid of the evil boss of ghosts safely in this Evil Killer Game Hero Survival Adventure 2020. Breakout from this mysterious evil scary ghost town of horror residence in new Evil Killer Game Hero Survival Adventure 2020. Evil shooter resident survival is a dangerous evil killer & evil shooter resident horror game of fps evil shooter game and mysterious evil scary ghost town where you survival action third person shooter & fps evil shooter. Your dead mission involves evil dark night hunting & evil night terror in fps evil shooter game & residence evil game. You are hero escape from blood killer with magical powers in this free shooting games offline & best shooting game. All new survival escape simulator game and evil killer survival game for survival game lovers filled with horror games and paranormal activities in this evil survival horror & evil hunter hunting game 2020.

لینک دانلود