دانلود بازی اندروید Extraordinary Ones v1.1.104 همراه با دیتا

Extraordinary Ones

نام بازی بسیار جذاب و محبوب که شما باید به جنگ هایی بی نهایت رفته و داستان قهرمانان خود را تکمیل کنید . در این بازی شما می توانید شخصیت قهرمانی خود را با سلیقه خودتان ساخته و طراحی کنید و سپس وارد نبرد های خیره کننده بازی شوید . این بازی به صورت آنلاین طراحی شده است و از جذابیت های آنلاین آن می توان به گروهی بازی کردن با دیگر افراد و دوستان خود در سراسر جهان اشاره کرد که به بازی حالتی بسیار هیجانی را القا می کند . شما می توانید در گروه های 5 نفره به جنگ و نبرد با یک دیگر پرداخته و گروه برنده امتیاز و سکه های گروه مقابل را به دست آورد . شما می توانید با جمع آوری سکه های خود در طول بازی قهرمانان خود را سفارشی کرده ، سلاح های جدید خریداری کنید و یا قابلیت های خود را ارتقاء داده و سطح خود را در بازی بالاتر ببرید . از دیگر قابلیت های

بازی Extraordinary Ones

می توان به : دارای 34 قهرمان با خصوصیت های جنگی مختلف ، حالت اساطیری بودن بازی ، گرافیک بسیار با کیفیت ، دست آورد های جنگی در طول بازی و … اشاره کرد که بازی را به نهایت هیجان خود می رساند .
نام: Extraordinary Ones
حجم فایل: 1.7 گیگابایت
شرکت سازنده: NetEase Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.104
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی -استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Extraordinary Ones - v1.1.104 + Data

Netease Innovative Anime 5V5 MOBA Game [Extraordinary Ones] is available now!
Heroes with mold-breaking characteristics, spirited schoolyard scuffles, and amazing items. Don't forget to cultivate heroes' intimacy and unlock Intimacy Functions!

لینک دانلود