دانلود نرم افزار FabulaTech USB for Remote Desktop v6.0.0.6 نسخه ویندوز

FabulaTech USB for Remote Desktop

یک ابزار فوق العاده که به شما اجازه میدهد تا هنگامی که ریموت دسکتاپ هستید بتوانید به راحتی فلش یو اس بی خود را مدیریت و کنترل کنید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مدام در حال کار کردن با ریموت دسکتاپ هستند یقینا برایتان پیش آمده است که در این حین به USB متصل به سیستم خود نیاز پیدا کنید، اما دسترسی و استفاده از آن در شرایط فعلی شما بسیار دشوار خواهد بود. اما

نرم افزار FabulaTech USB for Remote Desktop

این مشکل را حل کرده و به شما اجازه میدهد تا به راحتی هنگامی که در ریموت دسکتاپ (کنترل از راه دور) هستید بتوانید از دستگاه های USB خود نهایت استفاده را ببرید. FabulaTech USB for Remote Desktop دقیقا کاری میکند که انگار USB به بخش ریموت دسکتاپ متصل شده است و همین موضوع است که باعث میشود دسترسی شما به این دستگاه بسیار آسان تر از قبل گردد. نرم افزار پیش رو از دو بخش Server و Workstation تشکیل شده است. بخش Workstation در حقیقت در سیستم اصلی شما نصب میشود و بخش سرور دستگاه های USB را به بخش ریموت دسکتاپ منتقل میکند. همچنین برنامه از طیف گسترده ای از سخت افزاری های USB پشتیبانی کرده و دارای یک رابط کاربری آسان و فوق العاده میباشد.
نام: FabulaTech USB for Remote Desktop
حجم فایل: 36 مگابایت
شرکت سازنده: FabulaTech
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0.0.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

FabulaTech USB for Remote Desktop v6.0.0.6

This is a software allowing redirection of locally plugged USB devices to you remote desktop session. It appears like the USB device is plugged directly to the remote side. The program consists of Server and Workstation parts. The Workstation part is installed on the local computer or thin client where USB devices are physically plugged.

لینک دانلود