تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Faderpro – In The Studio with LUXXURY

Faderpro – In The Studio with LUXXURY

LUXXURY ( مربی دوره ) ما را در هر مرحله از مراحل تولید برای یک ریمیکس برای Goldroom & Moontower به یک سفر دست اول می برد. LUXXURY جادوگر nu-disco است که در لس آنجلس به دنیا آمد. شما ممکن است اولین بار لمس ماهرانه او را از طریق بحث برانگیز Luxxury Edits خود احساس کنید ، جایی که او از ساقه های چند آهنگی بازدیدهای کلاسیک برای ایجاد نسخه های آهسته دوبله دیسکو استفاده کرد ، که نه تنها محبوبیت زیادی نداشتند ، بلکه داستان او توسط وال استریت انتخاب شد. موسیقی اصلی او دستگیری کمتری ندارد. LUXXURY با صدایی به صدا درآمده است که نه تنها جدیت بیان جدید بلکه عشق مادام العمر به صنعت دیسکو را منعکس می کند. در دوره اختصاصی FaderPro ، با مشارکت آکادمی Toolroom ، LUXXURY ما را به یک سفر دست اول در هر مرحله از مراحل تولید می رساند زیرا او برای Goldroom & Moontower یک ریمیکس با عنوان “حدس بزنید که من جرد شده ام” ایجاد می کند. در حقیقت ، فقط در فصل 4 پس از آنکه ما را از طریق تنظیمات و الگوی Ableton خود راه انداخت ، با ریمیکس وارد شد و او تصمیم گرفت به ما اجازه دهد در آن سفر خلاقانه همراه شویم. LUXXURY یک تهیه کننده فوق العاده معتبر و با استعداد است که در حال ایجاد دیسکو با کیفیت عالی است که ثابت شده مخاطبان بسیار عظیمی از علاقه مندان به رقص و کسانی را که ممکن است چرخش جدید “هتل کالیفرنیا” را تحسین کنند ، مورد توجه قرار دهد.
نام: Faderpro - In The Studio with LUXXURY
حجم فایل: 7.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Faderpro
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 05 ساعت و 15 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020
رمز فایل: www.download.ir

Faderpro - In The Studio with LUXXURY

LUXXURY takes us on a first-hand journey through every step fo the production process for a remix for Goldroom & Moontower.
LUXXURY is the nu-disco wizard who was born Blake Robin in Los Angeles. You might've first felt his deft touch via his controversial Luxxury Edits where he used the mulit-track stems of classic hits to create dubby slow disco versions, which were not only wildly popular, but his story was then picked up by the Wall Street Journal no less.
His original music is no less arresting. LUXXURY has come into his own with a sound that reflects not only a newfound earnestness of expression but a lifelong love for the craft of disco.

لینک دانلود