دانلود بازی کامپیوتر Fear the Dark Unknown Chloe نسخه HOODLUM

Fear the Dark Unknown Chloe

در عمارتی بزرگ به نام برزفورد (Beresford) روایت می‌شود که با جادوی عجیبی طلسم شده است. برای مدت بیش از 200 سال، ساکنان آن توسط هیولای تاریکی که در سایه‌ها زندگی می‌کند مورد آزار و تجاوز قرارگرفته‌اند. این موجود عجیب فراتر از انتظار و سطح درک همه‌ی ماست و قدرت تفکر انسان نمی‌تواند او را درک کند. شخصیت اصلی بازی دختری جوان به نام Chloe است که قرار است با ترسناک‌ترین کابوس‌های خود روبه‌رو شود. طراحان بازی برای ایجاد گیم پلی و اتمسفری ترسناک از آثار ترسناک کلاسیک دهه 90 الهام گرفته‌اند. همانند سایر بازی‌های ترسناک موجود با سیستم منابع محدود و دشمنان نامحدود طرف هستیم. در طی روند بازی با دشمنان و چالش‌های متعددی روبه‌رو خواهید شد. مهمات شما در برابر این سیل عظیم محدود است و حتی یک تیر هم ارزش بالایی دارد. سیستم دوربین و زاویه دید بازی کاملاً ثابت است و می‌تواند تجربه‌ای مشابه با فیلم‌های ترسناک به بازیکنان القا کند. تجربه کامل

بازی Fear the Dark Unknown Chloe

بیش از 15 ساعت به طول می‌انجامد که در نوع خود بی‌نظیر است. مبارزات بازی در قالب چهار سطح سختی مختلف قابل تجربه است و در همین راستا طیف وسیعی از افراد با مهارت‌های مختلف می‌توانند از بازی لذت ببرند.
نام: Fear the Dark Unknown Chloe
حجم فایل: 6.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Dreamlight Games Studios SL
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dreamlight Games Studios SL
رمز فایل: www.download.ir

Fear the Dark Unknown Chloe - HOODLUM

What kind of curse does the Beresford mansion keep inside? For 200 years its inhabitants have suffered the consequences of an unknown shadow, a dark being who walks among us, and whose existence extends beyond what we imagine.

لینک دانلود