تبلیغات
تبلیغات

دانلود کامپوننت FibPlus v7.7 – Win

FibPlus نام یک کامپوننت انعطاف پذیر و ساده در استفاده برای دلفی، C++ Builder، کامپوننت های Kylix و اشیای ADA است که برای کار مستقیم با InterBase و Firebird استفاده می شود در ضمن این کتابخانه برای توسعه دهندگان برنامه های پایگاه داده ایجاد شده است تا از ابتدای زمانی که یک فرآیند توسعه را شروع می کنند، مطابق با درخواست ها و علایق مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های کامپوننت FibPlus

-از تمامی نسخه های InterBase از 4.0 به بعد، Firebird از نسخه 1.0 به بعد( شامل Firebird تعبیه شده) و Yaffil پشتیبانی می کند.

-در برنامه های مبتنی بر FIBPlus به هیچ میان افزاری نیاز ندارید( مثلا ODBC، BDE و …). شما فقط به نرم افزار کلاینت استاندارد نیاز دارید(gds32.dll, fbclient.dll).

-کارایی بهتر در مقایسه با موارد مشابه ، مخصوصا اینکه TpFIBDataSet حدود سی تا چهل درصد سریع تر از TpFIBDataSet در IBX کار می کند و همچنین حدود شصت تا هفتاد درصد حافظه کمتری مصرف می کند در جستجو نیز سه تا چهار بار سریعتر است.

-خصوصیات منحصربفردی مانند فیلد تنظیم مخزن query، مخزن پیام خطا، محدوده متمرکز استثنا، پشتیبانی از یونی کد

-پشتیبانی از چندین زبان

-سرعت عمل در جا به جایی داده ها

نام: FibPlus
حجم فایل: 27.4 مگابایت
شرکت سازنده: delphibag
ورژن: v7.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

FibPlus v7.7 - Win

FIBPlus is a flexible and easy-to-use library for Delphi, C ++ Builder, Kylix components, and ADA objects used for working directly with InterBase and Firebird (Yaffil).This library is designed for database developers to use from the beginning when they begin a development process, in accordance with customer requests and interests

لینک دانلود