دانلود بازی FIFA 23 Ultimate Edition v1.0.82.43747 فیفا 23 نسخه کرک شده نهایی MKDEV/DODI/FitGirl

بازی FIFA 23

دانلود بازی FIFA 23 نشان دهنده پایان خط ارتباط EA است. از سال آینده، FIFA 23 توسط یک توسعه‌دهنده متفاوت ساخته می‌شود، دانلود بازی FIFA 23 هنوز به طور رسمی توسط EA معرفی نشده است، اما به نظر می رسد که تقریباً به طور قطع فقط موضوع زمان است زیرا برنامه سالانه انتشار این سری در این مرحله کاملاً قابل پیش بینی است. با این حال، آنچه اخیراً کمتر قابل پیش‌بینی بوده، این است که این بازی در آینده چگونه خواهد بود و به ویژه در مورد نام آن تصمیماتی گرفته خواهد شد.

EA Sports پس از گفتن اینکه در حال “کاوش” در مورد امکان تغییر نام این سری است، اکنون تایید کرده است که پس از 30 سال به رابطه خود با فیفا پایان خواهد داد. این بدان معناست که بازی FIFA 23 آخرین بازی از این سری خواهد بود که نام فیفا را یدک می کشد. در آینده، این سری با نام EA Sports FC شناخته می شود. در حالی که ما اکنون می دانیم که بازی بعدی FIFA 23 نام خواهد داشت، هنوز چیزهای زیادی برای دانستن در مورد آن داریم، اگرچه کاملاً مطمئن نیستیم که چه زمانی چیزی پیدا کنیم زیرا نمایشگاه سنتی تابستانی EA امسال برگزار نخواهد شد. بدون حضور E3، طبیعی است که تعجب کنیم که آیا EA ممکن است انتشار اولین تریلر FIFA 23 یا بازی فیفا 23 را به تاخیر بیندازد. در واقع، آن لغو بزرگ نباید مهم باشد. EA معمولاً در نمایشگاه‌های بزرگ سونی و مایکروسافت حضور دارد، اما ترجیح می‌دهد کارهای خودش را روی نمایش‌های ویدیویی انجام دهد.

قرار داد مخفی بازی فیفا 23

از این رو رویداد سالانه EA Play Live هم نیز باطل شده است و EA قصد دارد در تابستان به هر یک از بازی های خود توجه ویژه ای بدهد. بنابراین ما پیش‌بینی می‌کنیم که تریلرهای فیفا در اسلات معمول خود ظاهر شوند. در بازی FIFA 23 امباپه باید روی جلد فیفا در نظر گرفته شود و حتی ممکن است یک قرارداد مخفی برای حضور در بازی برای چند سال مشخص داشته باشد. اگر این اتفاق نیفتد، انتظار داشته باشید که ارلینگ هالند مورد توجه جدی قرار گیرد.

این بازیکن 21 ساله به تازگی با پیوستن به منچسترسیتی از دورتموند در تابستان موافقت کرده است و هیچ انتقال دیگری در سال 2022 قرار نیست اینقدر پوشش پیش فصل داشته باشد. سن و استعداد او او را برای EA مناسب می کند. همچنین چهار باشگاه ایتالیایی دوباره در دانلود بازی FIFA 23 تغییر نام خواهند داد. یوونتوس اکنون پیمونته کالچو است، آ اس رم به رم FC، آتالانتا تبدیل به برگامو کالچو و لاتزیو تبدیل به لاتیوم می شود. سال گذشته کونامی نیز قرارداد انحصاری خود را با ناپولی اعلام کرد. این بدان معناست که تیم سابق دیگو مارادونا نیز با نام دیگری در FIFA 23 فهرست خواهد شد.

توجه داشته باشید که مجوزهای بازیکن به مجوزهای باشگاهی مرتبط نیست، بنابراین افرادی مانند لورنزو اینسینیه و دریس مرتنز باید همچنان چهره واقعی خود را در بازی حفظ کنند. از بازی FIFA 23 جزئیات مجوز خاصی در حال حاضر در دسترس نیست. اما ناشر برنامه های خود را برای دنباله EA Sports FC اعلام کرده است و FIFA 23 مطمئناً از این برنامه کوتاه نخواهد آمد. این بدان معناست که ما قطعاً 19000 بازیکن، 700 تیم، 100 استادیوم و بیش از 30 لیگ را در این بازی تجربه خواهیم کرد.

فناوری استفاده شده در دانلود بازی FIFA 23

FIFA 23 با فناوری HyperMotion2 واقع‌گرایی بیشتری در گیم‌پلی را ارائه می‌دهد، مسابقات جام جهانی فوتبال مردان و زنان در طول فصل، تیم‌های باشگاهی زنان، ویژگی‌های بازی متقابل و موارد دیگر در این نسخه اضافه شده است. فیفا 23 با پشتیبانی از HyperMotion برای اولین بار به رایانه شخصی می آید، با دو برابر بیشتر ضبط حرکت در دنیای واقعی برای ایجاد حس واقعی تر بازی. HyperMotion2 ویژگی‌های جدیدی را باز می‌کند و FIFA 23 را به بیش از 6000 انیمیشن واقعی می‌برد که از میلیون‌ها فریم از Advanced 11v11 Match Capture گرفته شده‌اند. نتیجه بازی FIFA 23 را حتی به فوتبال مردان و زنان نزدیک‌تر می‌کند و باعث می‌شود بازیکنان به طور طبیعی در سراسر زمین حرکت کنند، سیستم دریبلینگ کاملاً جدید، مکانیک‌های جدید و موارد دیگر را از ویژگی های خوب این نسخه می باشد.

بازی فیفا 23 و فوتبال زنان

اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی زنان استرالیا و نیوزلند 2023 تجربه کنید، زیرا درام و هیجان بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی از طریق به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی بدون هزینه اضافی به فیفا 23 می‌آید. یک فصل کامل از محتوای الهام‌گرفته از جام جهانی 2022 قطر برای FIFA 23 Ultimate Team™ نیز می‌آید و به شما کمک می‌کند استعداد بین‌المللی را به تیم رویایی خود اضافه کنید. تیم رویایی خود را بسازید و در محبوب ترین حالت در فیفا با هزاران بازیکن برای اضافه کردن به تیم خود و راه های بی شماری برای شخصی سازی باشگاه خود در داخل و خارج از زمین رقابت کنید. به تنهایی در Squad Battles، با هم در FUT Co-Op، آنلاین در Division Rivals یا در برابر بهترین‌های FUT Champions بازی کنید زیرا FIFA Ultimate Team شما را در تمام فصل به دنیای فوتبال متصل می‌کند.

فوتبال باشگاهی زنان اولین بازی خود را در FIFA 23 انجام می دهد و به شما این شانس را می دهد که به عنوان برخی از بزرگترین تیم های جهان بازی کنید. با پشتیبانی از HyperMotion2، بازی زنانه در FIFA 23، ضبط اختصاصی مسابقات 11v11 را با فناوری پیشرفته یادگیری ماشینی ترکیب می‌کند تا قفل انیمیشن‌های جدید و معتبر مخصوص فوتبال زنان را در FIFA 23 باز کند. هنگام بازی FIFA 23 بر روی رایانه شخصی، می توانید از کنترلرهای PlayStation و Xbox خود برای بازی کردن خود استفاده کنید. این بازی شامل خریدهای اختیاری درون بازی و ارز مجازی است که می توان از آن برای به دست آوردن آیتم های مجازی درون بازی، از جمله انتخاب تصادفی آیتم های مجازی درون بازی استفاده کرد.

EA SPORTS بازی FIFA 23 را با فناوری HyperMotion2 به میدان می‌آورد که واقع‌گرایی بیشتری در گیم‌پلی ارائه می‌دهد، جام جهانی FIFA برای مردان و زنان به‌عنوان به‌روزرسانی‌های پس از عرضه، اضافه شدن تیم‌های باشگاهی زنان، متقاطع به بازی می‌آید. ویژگی های بازی* و موارد دیگر. اصالت بی نظیری را با بیش از 19000 بازیکن، بیش از 700 تیم، 100 استادیوم و بیش از 30 لیگ در FIFA 23 تجربه کنید. این بازی شامل خریدهای اختیاری درون بازی ارز مجازی است که می توان از آن برای به دست آوردن آیتم های مجازی درون بازی، از جمله انتخاب تصادفی آیتم های مجازی درون بازی استفاده کرد.

جدیدترین خبر از بازی FIFA 23

در جدیدترین خبر از این بازی The World’s Game یک باشگاه دیگر برای اعلام دارد: AFC Richmond به FIFA 23 می آید! این بدان معناست که تد لاسو، مربی ریچموند و بزرگ‌ترین ستاره‌های تیم AFC ریچموند از جمله جیمی تارت، دنی روخاس، سم اوبیسانیا، روی کنت و آیزاک مک‌آدو، همگی به‌طور واقعی در فیفا 23 ادغام خواهند شد. یکی از محرک‌های عالی بازی، این است که می‌توانید تد لسو را به‌عنوان مدیر قابل بازی خود در حالت حرفه‌ای انتخاب کنید، یا می‌توانید AFC Richmond را با تعویض آن‌ها در لیگ برتر یا هر لیگ قابل بازی دیگری در حالت حرفه‌ای مدیریت کنید.

AFC Richmond در حالت Career Mode، Kick-Off، Friendlies آنلاین و فصول آنلاین، از جمله استادیوم خانگی The Greyhounds’ Nelson Road قابل بازی خواهد بود و در FIFA 23 Ultimate Team، می‌توانید عشق خود را به AFC Richmond با مجموعه‌ای از آیتم‌های سفارشی‌سازی از جمله کیت‌های معتبر و TIFO نشان دهید، همچنین می‌توانید تد کمند یا کوچ بیرد را به عنوان مدیر باشگاه خود پیدا و انتخاب کنید. تمام محتوای AFC Richmond در FUT از طریق اهداف و چالش ها در دسترس خواهد بود.

نسخه کرک شده نهایی FIFA 23 Ultimate Edition v1.0.82.43747 – MKDEV / DODI / FitGirl به پست اضافه شد.

نام: FIFA 23
حجم فایل: 46.9 گیگابایت
تاریخ انتشار: Sep, 2022
امتیاز استیم: 6 از 10
ورژن: v1.0.82.43747
نسخه: نسخه کرک شده MKDEV/DODI/FitGirl
آپدیت: 7 شهریور 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
سبک بازی: ورزشی
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1402/06/07 نسخه کرک شده نهایی FIFA 23 Ultimate Edition v1.0.82.43747 - MKDEV/DODI/FitGirl اضافه شد.
 • لینک دانلود
  69 replies
  1. حسین says:

   سلام ترو خدا یکی به من جواب بده این ارور واسه بازی من اومده

   bad dll hash

   dbdata.dll file has incorrect hash

   that usually means you didnt update your game or you didnt update not a crack/fixed exe

   پاسخ دادن
  2. amir_ali__ says:

   سلام هر کی تو فیفا23 مشکل نشناختن دسته داشت به ایدیم تو اینستا پیام بده ایدی اینستامamir_ali__دیویستو شیش هست اینستام امیر خط تیره علی دوتا خط تیره بعد دیوستو شش

   پاسخ دادن
  3. کوروش says:

   سلام من بوشه را از حالت فشرده خارج کردم اما فایل های مختلفی اومد و نمیدونم ستابش کجاست باید چیکار کنم؟

   پاسخ دادن
  4. ناشناس says:

   سلام می‌بخشید که در مورد پست دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 IW4x – Canek77 اینجا دارم سوال می‌پرسم چون زیرش بخش کامنت نداره!
   جریان Call of Duty Modern Warfare 2 IW4x – Canek77 چیه؟ به صورت آفلاین بخش کمپین رو میشه بازی کرد؟
   توضیحی زیرش وجود نداره

   پاسخ دادن
  5. میلاد says:

   سلام خسته نباشید من بازی رو خریداری نکردم الان اینو دانلود کنم می‌تونم بازی کنم؟

   پاسخ دادن
  6. محمد مهدی زاده says:

   من بزی را دانلود کردم ولی ارور می دهد secure boot is not enabled on this machine. میشه راهنمایی کنید.

   پاسخ دادن
  7. amira says:

   من چیکار کنم ؟ نصب کردم ارور origin is not installed and is required to play your game, please reinstall origin

   پاسخ دادن
   • دانلود فارسی says:

    سلام
    بازی کرک نشده است و برای بازیباید اکانت بازی در اورجین رو خریداری کنید و از این فایلها به عنوان بک آپ اورجین استفاده کنید.

    پاسخ دادن
  8. علیرضا says:

   الان من از لینک دانلود 20 تا فایل رو دانلود کردم امید وار هستم که کرک باشه
   بعد الان من دلانلود میکنم کرک هستش دیگه؟

   پاسخ دادن
   • سعید صفایی says:

    * نسخه FULL UNLOCKED فاقد کرک می باشد و تنها دیتای بازی برای دارندگان نسخه اصلی می باشد *

    پاسخ دادن
     • navid says:

      با سلام
      دیتای که شما دانلود کردید ، با دیتای که بعدا نسخه کرک شده ، منتشر می شود متفاوت است
      و شما باید مجدد دانلود نمائید.

      پاسخ دادن
  9. Farzadmohammadi says:

   سلام خسته نباشید الان این نسخه کرک شده است ؟ یعنی بعد استراکت کردن نصب میشه ؟ نیازی به اکانت اورجین و این داستانا نداره ؟

   پاسخ دادن
   • سعید صفایی says:

    عذرخواهی میکنیم به خاطر تاخیر پیش اومده، تا فردا اضافه میشه.

    پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *