دانلود بازی کامپیوتر Fighters Legacy نسخه Early Access

Fighters Legacy

یک بازی مبارزه‌ای یک‌به‌یک است که بر خلاف سایر بازی‌های مبارزاتی که بر ارائه افکت‌های بصری مبالغه‌آمیز و هیجان‌انگیز تأکید دارند تنها بر جنبه مبارزاتی و تکنیکی تمرکز کرده است. این بازی توسط J.Bowman طراحی شده و در حال توسعه است. J.Bowman از زمینه کاری بسیار خوبی در زمینه تولید و ساخت بازی‌های مبارزاتی مشابه بهره‌مند است و بازی Shaolin Vs Wutang یکی از مشهورترین آثار اوست. طراحان به‌هیچ‌عنوان قصد نداشته‌اند تا تجربه‌ای مشابه با عناوین چند میلیون دلاری مانند تیکن و مورتال کمبات ارائه دهند بلکه تنها هدف آن‌ها از تولید بازی Fighters Legacy ایجاد تجربه‌ای متمایز و متمرکز کردن بازیکنان بر جنبه‌های مبارزاتی و غیر فانتزی بازی بوده است. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های

بازی Fighters Legacy

می‌توان به نقش‌آفرینی بیش از 15 شخصیت مختلف، لباس‌ها و اکسسوری های اختصاصی برای هر شخصیت و قابلیت شخصی‌سازی آن‌ها، 15 استیج مبارزاتی متنوع و زیبا، حرکات تکنیکی و کمبوهای اختصاصی متناسب با هر شخصیت و پشتیبانی از حالت‌های مختلف Arcade, Versus, Tournament, Survival, Team battle و Training modes اشاره کرد. 
نام: Fighters Legacy
حجم فایل: 3.1 گیگابایت
شرکت سازنده: J.Bowman
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - مبارزاتی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Digital Tribe
رمز فایل: www.download.ir

Fighters Legacy - Early Access

Fighters Legacy is a 1 on 1 INDIE CASUAL combat game. No flashy over the top effects, just good old fashioned fisticuffs!

لینک دانلود