دانلود بازی اندروید Fin and Ancient Mystery v1.3.13

Fin and Ancient Mystery

نام بازی با بیش از 3 میلیون کاربر در سراسر جهان که شما را به ماجراجویی بسیار سرگرم کننده و نفس گیر خواهد برد . شما در جهانی پر از سحر و جادو و همراه با بدی زندگی می کنید و روزی تصمیم خواهید گرفت تا سازنده این سحر و جادو های خبیث را از بین ببرید ولی مسیر شما بسیار طولانی و خطرناک می باشد که باید شما کاربران به شخصیت بازی کمک کنید تا این داستان را به انتها برساند و جهان را به حالت خوب خود برگرداند . در مسیر های سخت و همراه با پستی بلندی و تله های مختلف پا بگذارید ، از روی تله ها جهش کنید ، با دشمنان مبارزه کنید و آنها را از بین ببرید ، جعبه های امتیازی بازی را باز کنید و با استفاده از آنها از آیتم های بازی استفاده کنید . همینطور

بازی Fin and Ancient Mystery

دارای پازل هایی جذاب و سرگرم کننده در طول بازی می باشد . سلاح شما برای مبارزه با دشمنان شمشیر می باشد که می توانید آن را در طول بازی ارتقاء داده و قوی کنید . بازی دارای گرافیکی 2بعدی و با کیفیت می باشد که مخاطب را جذب خود خواهد کرد . اگر شما هم از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید حتما این بازی نفس گیر و محبوب را به شما پیشنهاد می کنید .
نام: Fin and Ancient Mystery
حجم فایل: 91 مگابایت
شرکت سازنده: FenechGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 و بالاتر

Fin and Ancient Mystery - v1.3.13 + Data

Join big-eared Fin on a journey across seven magic platforming worlds to destroy six HUGE bosses, master magic, and save the world. You are the one with the strength to succeed!

لینک دانلود