تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستنددر جستجوی اسکار Finding Oscar

Finding Oscar

مستند درباره‌ی کاوش عدالت در فاجعه‎ی دوس ارس در گواتمالا است . این کاوش به دو پسر بچه ختم می‌شود که از دل یک اتفاق غمناک سر بر می‌آورند و تنها شواهد زنده ای را ارائه می دهد که دولت گواتمالا را با قتل عام پیوند می دهد . در یک قتل عام فراموش شده در طول جنگ داخلی چندین ساله گواتمالا ؛ پسری جوان زنده ماند و فقط توسط یکی از همان سربازانی که خانواده او را کشت ، بزرگ شد . در سال 1982 در میان جنگ داخلی وحشیانه گواتمالا ، 20 کماندوی ارتش به جنگلهای دوس ارس که به عنوان شورشیان مبدل شده بودند ، به جنگلهای همسایه حمله کردند . اعضای تیم به نام کیبیلز راه را در این شهر مسدود کرد و باعث کشته شدن بیش از 250 نفر شد . فقط تعداد انگشت شماری زنده ماندند . در

مستند Finding Oscar

یک پسر 3 ساله ، توسط یک افسر کایبیل ربوده شد و توسط خانواده وی بزرگ شد . 30 سال طول کشید تا اسکار آلفردو رامرز کاستایدا حقیقت را متوجه شود . تقریباً 30 سال پس از این فاجعه ، یک تیم اختصاصی از یک پزشک پزشکی قانونی گرفته تا یک دادستان جوان گواتمالا گردهم آمدند ؛ برای کشف حقیقت و تحقق عدالت برای افراد مسئول با پیدا کردن پسر مفقود شده به نام اسکار .
نام: Finding Oscar
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز imdb: 7.1
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند جنایی و درام
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 40 دقیقه
محصول کشور: کانادا
کارگردان: Ryan Suffern
نویسنده: Mark Monroe
ستارگان: Kate Doyle
رمز فایل: www.download.ir

Finding Oscar

FINDING OSCAR is a feature length documentary about the search for justice in the devastating case of the Dos Erres massacre in Guatemala.

لینک دانلود