تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Firing Squad Fire Battleground v5.1

Firing Squad Fire Battleground Shooting Games 2020

یک بازی اکشن و آنلاین در سبک بتل رویال می باشد و شما در این بازی باید با بازیکنان دیگر در یک زمین بازی بزرگ بجنگید و پیروز شوید . مانند یک تیرانداز حرفه ای در زمین بازی بجنگید و با سایر بازیکنانی که همانند شما برای زنده ماندن می جنگند ، بجنگید و اگر توانستید نفر اول زمین بازی باشید . تنها قانون بازی این است که بجنگید و سعی کنید زنده بمانید . ما به شما هشدار می دهیم این بازی بسیار اعتیاد آور است و اگر از بازی های اعتیاد آور خسته شده اید هرگز این بازی را نصب نکنید چرا که به شدت درگیر این بازی می شوید . در بازی Firing Squad Fire Battleground Shooting Games 2020 همه همانند شما به دنبال بیشتر زنده ماندن هستند و همین موضوع یک جنگ خشن را پایه ریزی می کند ، جنگی که همه برای بیشتر زنده ماندن هر کاری می کنند . تنها لازم است یک اسلحه پیدا کنید ، آن را به دست بگیرید ، به سمت دشمنانتان نشانه رفته و همه آنها را از دور مسابقه خارج کنید . ماموریت شما تنها یک چیز است و آن این است که بیشتر زنده بمانید و بقای بیشتری داشته باشد . وظیفه شما هم این است که

بازی Firing Squad Fire Battleground Shooting Games 2020

را نصب کنید و به بهترین تیرانداز در این بازی تبدیل شوید . ما به شما هشدار می دهیم این تنها یک بازی برای موبایل و دیگر دستگاه های اندرویدی نیست ، این یک شبیه سازی  جنگ است و دوستداران حضور در جنگ و جبهه باید بدانند که اسلحه دست گرفتن و حضور در میدان نبرد چه میزان آدرنالین وارد خون می کند پس این بازی برای آنان نیز مناسب است و هیجان بسیار بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد . هم اکنون این بازی بتل رویال را نصب کنید و از آن لذت ببرید . 
نام: Firing Squad Fire Battleground Shooting Games 2020
حجم فایل: 86 مگابایت
شرکت سازنده: The Game Feast
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Firing Squad Fire Battleground Shooting Games 2020 - v5.1

Welcome to the best battleground survival battle royale fps shooter gun game "Firing Squad Fire Battleground Shooting Game". The most exciting and best FPS mobile game call for duty ever! Be the lone survival in gun fight! Fight like a pro sniper shooter in one fatal survival game.The only rule of this shooting game is try to survive to the last in the battlegrounds mobile . Best offline fps shooter and sniper shooter game on mobiles. Warning it's addictive and engaging hopeless war free fighting simulator and action games .

لینک دانلود