دانلود نرم افزار Formware 3D Slicer v1.0.2.8 نسخه ویندوز

Formware 3D Slicer

نرم افزاری است برای برش و چاپ با دستگاه های لیزری سه بعدی و به درد کسانی می خورد که این دستگاه ها را دارند . اگر شما جزو کاربران این دستگاه های برش باشید می دانید که هماهنگ کردم محل برش کار بسیار وقت گیر و حساسی است و شاید هر بار کمی خطا داشته باشد و اشتباه کند اما با این نرم افزار می توانید مدت زمان تنظیم کردن را کمتر و دقت کار را بالاتر ببرید . از دیگر امکانات نرم افزار Formware 3D Slicer می توان به : تولید ، ویرایش و پشتیبانی از برش ، قابلیت استفاده از Drag و Drop کردن به صورت 100 درصد ، دارای حالت نقطه که در این حالت ویرایش آسناتر خواهد بود و پشتیبانی از این قسمت نیز وقت کمتری را خواهد گرفت ، شناسایی پیشرفته لبه کار و ویرایش برش لبه کار به صورت دقیق ، قابلیت چاپ سه بعدی شبکه  و پرینت یک ساختار سبک وزن به صورت شبکه ، امکان ویرایش قبل از پرینت و بررسی مشکلات احتمالی ، قابلیت مقیاس بندی و جا به جایی محل برش و چاپ ، رابط کاربری ساده و مناسب همه نوع کاربر ، اشیا را با راحتی و تنها با کشیدن و رها کردن موس با پرینت خلق کنید ، قابلیت وارد یا صادر کردن انواع فایل ، دارای میانبر های فراوان که در وقت شما صرفه جویی کند و … .

نرم افزار Formware 3D Slicer

از پرینتر های سه بعدی نظیر LCD/DLP ، Kudo 3D ، دستگاه های فوتون آنیکوبیک ، Shuffle Phrozen ، اپکس ایکس 1 و ایکس 10 ، دستگاه های NanoDLP و … .
نام: Formware 3D Slicer
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: Formware
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.2.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Formware 3D Slicer - v1.0.2.8

Powerful 3D Printing slice and support generation software. 3D Print job preparation can be a time consuming task. Orienting, supporting and slicing your build jobs in a way that they actually print can be challenging.Premium Support generation and editting . The fastest way to support generation for your prints. Automatic.

لینک دانلود