دانلود نرم افزار Game Character Hub v2.5.4 نسخه ویندوز

Game Character Hub

یک نرم افزار برای ساخت و ویرایش شخصیت ها و آیتم های درون بازی های 2 بعدی است . داخل این نرم افزار افزونه هایی قرار گرفته اند که نیاز شما برای ساخت و ویرایش شخصیت های 2 بعدی را رفع می کند . این برنامه با نرم افزار ها و بازی های RPG Maker همخوانی کامل دارد و با نرم افزارهایی چون RPG Maker XP ، VX و VX Ace کاملا سازگار است و می توانید از این نرم افزار برای ساخت ورودی های مورد نیاز استفاده کنید . با نرم افزار Game Character Hub می توانید به راحتی شخصیت مورد نظرتان را خلق کنید ، یک قالب انتخاب کنید ، موارد و آیتم های مورد نیاز برای بازی را ایجاد کنید و به همین راحتی یک بازی 2 بعدی زیبا ساخته اید که می توانید آن را عرضه کنید . همچنین با لایه بندی های منعطف این نرم افزار می توانید به راحتی قطعات و کاشی های 2 بعدی مورد نیاز خودتان را کنار هم بگذارید تا آیتم یا شخصیت مورد نظرتان خلق شود . قابلیت دیگری که در

نرم افزار Game Character Hub

وجود دارد پیش نمایش زنده آن است یعنی بدون اینکه جلوی انجام کار شما گرفته شود می توانید به طور زنده ببینید که چه اتفاقی برای شخصیت یا آیتم مورد نظر می افتد و همه تغییرات آن را به شکل زنده بررسی کنید . علاوه بر تمامی ویژگی های مورد ذکر ، ویژگی دیگری که حسابی به کار می اید قدرت رنگ آمیزی نرم افزار است که برای به کار بردن انواع رنگ و رنگ دلخواه مورد نظر شما برای هر چیزی که می سازید مورد استفاده قرار می گیرد . این نرم افزار از چیدمان GUI منعطف ، چینش کاشی های خودکار ، رنگ آمیزی به شکل دلخواه ، پیشنمایش زنده و خروجی آن برای اکثر بازی های 2 بعدی و … نیز پشتیبانی می کند .
نام: Game Character Hub
حجم فایل: 37.5 مگابایت
شرکت سازنده: Sebastien Bini
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v2.5.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Game Character Hub - v2.5.4

Game Character Hub is the ultimate program for creating and editing 2D game assets. It provides a built-in generator for character and tileset creation. While the program was made to be compatible with RPG Maker XP, VX and VX Ace, the elements found in the program should work with other 2D game engines as well. RPG Maker assets are for RPG Maker use only.

لینک دانلود