تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GameSave Manager v3.1.467.0 نسخه ویندوز

GameSave Manager

یک نرم افزار فوق العاده برای مدیریت سیو بازی های شما میباشد. آیا تا به حال برایتان پیش آمده تا مجبور شوید سیستم خود را فرمت کنید و یا به هر دلیلی مجبور به تعویض هارد دیسک خود شوید؟ در این صورت علاوه بر اطلاعات دیگر، اگر گیمر باشید و سیو های بازی برایتان مهم باشد آنها نیز از دستتان خواهند رفت. اما به کمک

نرم افزار GameSave Manager

دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. با این برنامه شما میتوانید سیو گیم های خود را به درون سیستم دیگری منتقل کرده و یا به همراه خود حمل کرده و به دوستانتان عرضه کنید. شیوه کار GameSave Manager به این صورت است که شما از تمامی بازی های خود میتوانید یک نسخه پشتیبان دریافت کنید، به همین منظور سیو های بازی نیز به همراه آن ذخیره خواهند شد و دیگر نگرانی بابت از دست رفتن سیو های خود نخواهید داشت. یکی از ویژگی های فوق العاده این نرم افزار رایگان بودن و رابط کاربری بینظیر آن میباشد، به این صورت که نیاز به هیچ گونه خرید و یا کرکی برای نصب این برنامه نخواهید داشت، همچنین به راحتی میتوان از آن استفاده کرد و اگر بازی شما در لیست بازی های قابل پشتیبانی برنامه موجود نمیباشد میتوان تنها با چند کلیک ساده آنرا به برنامه اضافه کرده و از خدمات ویژه آن برخوردار شوید.
نام: GameSave Manager
حجم فایل: 8 مگابایت
شرکت سازنده: gamesave-manager
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.1.467.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

GameSave Manager v3.1.467.0

With GameSave Manager, you can easily backup, restore and transfer your gamesave(s). No longer do you need to manually track through all of the those different directories to backup/restore/transfer your gamesaves, making it great for those who like to share gamesave progress with friends/family, format frequently, paranoid about data loss, etc.

لینک دانلود