تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Garmin BaseCamp v4.7.2 نسخه ویندوز

Garmin BaseCamp

یک ابزار مفید برای کاربرانی است که مسیرها را برای رفتن و طی کردن برنامه ریزی می کنند و نقشه ها را روی رایانه همراه خودشان مشاهده می کنند . این برنامه برای کار با نقشه های حرفه ای شرکت Garmin طراحی شده است و می تواند کارایی استفاده از دستگاه GPS Garmin را تا حد زیادی بالا ببرد . اگر به طور مکرر سفر می کنید یا برنامه ریز سفر های تفریحی هستید ، دستگاه GPS همراهی ارزشمندی است که می تواند شما را در مسیر صحیح نگه دارد و شما را از گم شدن نجات دهد . با این حال ، برنامه ریزی سفر می تواند یک کار چالش برانگیز باشد وقتی که شما نیاز به کنترل چندین ایستگاه دارید ، اما صفحه نمایش دستگاه های GPS بسیار کوچک است و جزئیات به سختی روی آن دیده می شود و اینجا است که نرم افزار Garmin BaseCamp به کار می آید . این نرم افزار با توجه به طراحی و استفاده از روی نقشه های Garmin می تواند کارای دستگاه شما را تا حد بالایی بالاتر ببرد و دلیل آن هم استفاده از نقشه ها بر روی رایانه همراه شما است که جزئیات را با کیفیت بیشتر و وضوح بالاتر نمایش می دهد و به شما این امکان را می دهد تا یک مسیر را برنامه ریزی کنید و موجب می شود که پیاده روی ، دوچرخه سواری کوهستانی و کوهنوردی لذت بخش تری را تجربه کنید . از دیگر امکانات

نرم افزار Garmin BaseCamp

می توان به : نقشه ها را به صورت دو بعدی یا 3 بعدی وارد کنید و مشاهده کنید ، مسیرها ، ایستگاههای بین راه و موارد دیگر را در رایانه خود ایجاد ، ویرایش و سازماندهی کنید ، امکان تهیه عکس های جغرافیایی و به اشتراک گذاشتن آنها ، امکان مشاهده مسیر های طی شده و مسیر هایی که در پیش دارید به صورت زنده و … اشاره کرد .
نام: Garmin BaseCamp
حجم فایل: 61 مگابایت
شرکت سازنده: Garmin
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.7.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Garmin BaseCamp - v4.7.2

This program is a useful tool for the users who plan routes and view maps on their computer. The program is designed to work with Garmin maps and can greatly enhance the usage of a Garmin GPS device.If you are frequently taking or planning trips, a GPS device is a valuable companion that can keep you on the right track. However, planning trips can be a challenging task when you need to handle multiple waypoints on a rather small screen.

لینک دانلود