تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Geek, and You Shall Find

Geek, and You Shall Find

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . 1 ساعت و 31 دقیقه مدت زمان پخش فیلم مستند Geek, and You Shall Find میباشد . پس از شرکت در یک کنفرانس محلی کتاب های کمیک ، سه فیلمساز چنان با داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگران چنان تحت تاثیر قرار میگیرند که تصمیم می گیرند حتی بیشتر درباره فرهنگ گیک تحقیق کنند . حضور در کنوانسیون های دیگر در سراسر کشور و گفتگو با خالقان افسانه ای چون کوین ایستمن ، استن لی و جورج آر آر مارتین ، این سه‌گانه نه تنها شروع به یافتن جوابهایی مبنی بر اینکه چرا مردم به سمت ابرقهرمانان و داستانهای مربوط به ابرقهرمانان گرایش می یابند ، بلکه چگونه یک گیک می تواند به آنها کمک کند تا زندگی عمیق تر و غنی تر داشته باشند .

فیلم مستند Geek، and You Shall Find

داستانهای پشت پرده خلق چندین داستان محبوب از جمله سوپرمن ، جنگ ستارگان ، بازی تاج و تارها و لاک پشت های نینجا نوجوان را روایت می کند . سازندگان با به اشتراک گذاشتن چگونگی به وجود آمدن این شخصیت ها و دنیای آنها ، فاش می کنند که چند مرتبه از بیماریهای اجتماعی واقعی الهام گرفته اند . از همه مهمتر ، با ادامه صحبت با طرفداران که از این خلاقیت ها الهام گرفته اند ، این فیلم نشان می دهد که ابرقهرمانان چقدر توانایی مبارزه با این موضوعات اجتماعی را دارند .
نام: Geek, and You Shall Find
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.2
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 31 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Brad Faye
نویسنده: Brad Faye
ستارگان: Kevin Eastman
رمز فایل: www.download.ir

Geek, and You Shall Find

After attending a local comic book convention, three filmmakers are so moved by the stories shared with them by cosplayers that they decide to investigate geek culture even further.

لینک دانلود