دانلود نرم افزار Geomagic for SOLIDWORKS 2017 نسخه ویندوز

Geomagic for SOLIDWORKS

یک افزونه قدرتمند برای نرم افزار SolidWorks است که به شما امکان می دهد تا از طریق اسکنر سه بعدی ، اشیاء دنیای واقعی را به مدل های دیجیتال و 3D در نرم افزار SolidWorks تبدیل کنید . استفاده از این ابزار زمان طراحی مدل های سه بعدی اشیا در دنیای واقعی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و کار طراحان را به شکل قابل توجهی کم می کند . کار با این نرم افزار نیز بسیار ساده است . تنها لازم است پس از اسکن اولیه ، از ابزارهای ارائه شده توسط این افزونه و همچنین ابزارهای محیط نرم افزار اصلی یعنی SolidWorks برای تکمیل طراحی استفاده کنید و در نهایت یک مدل سه بعدی دقیق از جسم دریافت خواهید کرد که به شکل یک فایل دیجیتالی است و درون دستگاه ویندوزی شما است .

نرم افزار Geomagic for SOLIDWORKS

از انواع مختلفی از اسکنرهای سه بعدی پشتیبانی می کند . همچنین این نرم افزار با استفاده از ابزارهایی که دارد زاویه ها ، کناره ها ، سطوح و … را به شکل واقعی استخراج می کند و به راحتی آن را به یک طرح سه بعدی و دیجیتالی تبدیل می کند . یکی از مهمترین مزایای استفاده از افزونه Geomagic for SolidWorks ، امکان تولید مدل های سه بعدی از مواردی است که مدل سازی دستی غیرممکن یا حداقل بسیار دشوار است . به عنوان مثال ، مدل سازی دستی موجودات زنده مانند انسان ، حیواناتی که در طراحی خود از پیچیدگی هندسی خاصی برخوردار هستند و یا ابزار و وسایل صنعتی پیچیده که طراحی کردن آنها بسیار مشکل است ، اما با استفاده از این افزونه حتی می توانید از این دسته که طراحی سختی دارند استفاده کرد و به خوبی از آن بهره برد .
نام: Geomagic for SOLIDWORKS
حجم فایل: 818 مگابایت
شرکت سازنده: SolidWork
ورژن: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Geomagic for SOLIDWORKS 2017 - Win

Geomagic for SolidWorks is a powerful plugin for SolidWorks software that allows you to turn real-world objects into digital and 3D models in SolidWorks via 3D scanning. Using this tool significantly reduces the time it takes to design 3D models of real-world objects. After the initial scan, you will use the tools provided by this plugin, as well as the SolidWorks environment tools, to complete the design over time, and you will eventually get an accurate 3D model of the object.

لینک دانلود