تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Godzilla Defense Force v2.3.3

Godzilla Defense Force نام بازی جدید و محبوب در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و استفاده کنند . شما به عنوان فرمانده ارتش بایستی در مقابل قوی ترین و خطرناک ترین حمله ای که بشر را تهدید کرده است و آن حمله گودزیلاها به کشور می باشد ایستادگی کرده و راهی برای نابودی آنها پیدا کنید . تعداد آن ها زیاد بوده و دارای قدرتی منحصر به فرد می باشند و تهدیداتی جدی به حساب می آیند . کارت های مختلف را در بازی باز کرده و با استفاده از آنها استراتژی های جدیدی را وارد بازی خود کنید ، با جمع آوری کارت ها آیتم های بازی خود را ارتقاء داده و در جنگ های سخت تری شرکت کنید . گودزیلا ها در بازی با اشکال و نوع های مختلفی که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فردی می باشند ظاهر خواهند شد . بازی دارای گرافیکی 2 بعدی و پیکسلی بوده . بازی در عین سادگی دارای درجه سرگرم کنندگی بسیار بالایی می باشد که مخاطب را جذب خود خواهد کرد .برخی اقلام و آیتم های بازی پولی می باشد که می توانید با اتصال به اکانت گوگل پلی خود از آنها خریداری کنید ولی بسیاری از آیتم های بازی رایگان می باشد .
نام: Godzilla Defense Force
حجم فایل: 100 مگابایت
شرکت سازنده: NEXON Company
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.3.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

Godzilla Defense Force - v2.3.3

Defend your base against the biggest threat ever in Godzilla: Defense Force! This base defense game has you face down Godzilla, the king of monsters, and other kaiju from TOHO's official IP!
Defend cities around the world against gigantic kaiju! Monsters from across the Godzilla series are on a rampage, and it's up to you to defend, defeat and recruit these powerful beasts to save the world!

لینک دانلود