تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Going Medieval v0.5.28.6 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/22 نسخه Going Medieval v0.5.28.6 - GOG اضافه شد.

Going Medieval

ادعای خود را در این ساختمان مستعمره پذیرفته و از یک دوره آشفته قرون وسطایی جان سالم به در ببرید. یک قلعه چند طبقه در سرزمین احیا شده توسط بیابان احداث کنید ، در برابر حملات دفاع کنید و روستاییان خود را خوشحال کنید زیرا شخصیت آنها توسط جهان شکل می گیرد. در دنیای قرون وسطایی رفتن ، جامعه عصر تاریکی زانو زده است. در پایان قرن 14 ، 95٪ از جمعیت جهانی به دلیل طاعون گسترده نابود شده اند. در پی چنین بیماری هایی ، طبیعت زمین را دوباره احیا می کند. سرانجام ، بازماندگان از خاکستر جامعه بیرون می آیند. اکنون ، شما باید چنین گروهی را راهنمایی کنید. برای آنها خانه ای بسازید و آنها را در مقابل قانون شکنان ، بربرها و متعصبان در عصر پس از فاجعه ، بدون مرز و بی قانون محافظت کنید. در

 بازی Going Medieval

قلعه خود را بسازید. محل استقرار خود را از یک کلبه کوچک چوبی به یک قلعه سنگی عظیم طراحی ، بسازید و گسترش دهید. با استفاده از ابزارهای سه بعدی زمینی ساده برای استفاده ، می توانید یک سنگر عالی ، از غارهای زیر زمین پیچ در پیچ گرفته تا قلعه های چند طبقه پراکنده ایجاد کنید. از استعمار خود دفاع کنید . این دنیای فاحش پس از فاجعه با تهدیدات خارجی فراوان است ، اما شما می توانید با ساختن دفاعی و تله های نفوذ ناپذیر ، در جنگ به جنگ استعمارگران خود دست بالا دهید. تحقیق ، ساخت و تجهیز سلاح ها و تجهیزات را انجام دهید تا آنها بتوانند در برابر امواج بی وقفه مهاجمان مقابله کنند. در بازی Going Medieval از دهقانان خود محافظت کنید. استعمارگران شما چیزی فراتر از یورش برای مبارزه ندارند. آنها به محافظت در برابر گرسنگی و عناصر نیاز دارند. وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و برای گرم نگه داشتن آنها سرپناهی درست کنید. حالات عاطفی روستاییان را حفظ کنید ، زیرا اگر نیازها و خواسته های آنها برآورده نشود روحیه آنها تحت تأثیر قرار می گیرد. با کمک به غریبه ها در موقعیت های خطرناک یا پذیرش مسافران همفکر ، جمعیت خود را افزایش دهید. روستاییان شما دارای تاریخچه شخصی و دستور کار هستند. با مشاهده رفتار و روابط آنها با دیگران آنها را بشناسید.
نام: Going Medieval
حجم فایل: 302 مگابایت
شرکت سازنده: Foxy Voxel
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.5.28.6
نسخه: GOG
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Irregular Corporation
رمز فایل: www.download.ir

Going Medieval v0.5.28.6 - GOG

Stake your claim in this colony building sim and survive a turbulent Medieval age. Construct a multi-story fortress in a land reclaimed by wilderness, defend against raids and keep your villagers happy as their personalities are shaped by the world!

لینک دانلود