تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Grand Guilds نسخه کرک شده CODEX

Grand Guilds

عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که مبارزاتی به‌صورت تاکتیکی و داستان محور ارائه می دهد. سیستم مبارزات بازی از نوع کارتی است. بدین‌صورت که در طی روند بازی کارت‌هایی با عنوان نیروهای مختلف به شما داده خواهد شد که باید در مبارزات از آن‌ها استفاده کنید. در

بازی Grand Guilds

شما و دوستان وفادارتان به سرزمینی به نام Irin خواهید رفت که درصدد جنگی بزرگ است. شخصیت اصلی بازی الیزا نام دارد. او پس از به اتمام رساندن مأموریتی طولانی به شهر آرام Ozryn می‌رود اما همه‌چیز برعکس می‌شود و شهر توسط موجوداتی مرموز موردحمله قرار می‌گیرد. الیزا و همراهانش قصد دارند تا علاوه بر دفع دشمنان، ریشه این حملات مخوف که در سرتاسر سرزمین وسیع Irin در حال وقوع است را پیدا کنند. مبارزات بازی کاملاً تاکتیکی است بدین معنی که باید از قبل استراتژی مشخصی داشته باشید و کارایی و نقاط ضعف و قوت کارت‌های مختلف را بدانید. قابلیت‌های مختلف نیروها و نقاط قوت و ضعف آن‌ها باعث می‌شود تا مبارزات و تصمیمات شما پویاتر و مهم‌تر باشند. هر شخصیت یا هر کارت دارای درخت مهارت‌های منحصربه‌فردی است که می‌توانید با پیشرفت در روند بازی و کسب امتیاز بیشتر آن‌ها را ارتقا دهید. هرکدام از کارت‌ها قادرند تا نقشی را در مبارزات بر عهده بگیرند. به‌عنوان‌مثال بعضی کارت‌ها می‌توانند مستقیماً در مبارزات شرکت کنند بعضی دیگر می‌توانند نقش پشتیبان برای سایر نیروها داشته باشند و حتی بعضی نقش دفاعی داشته باشند.
نام: Grand Guilds
حجم فایل: 3.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Drix Studios
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک
منتشر کننده: Drix Studios
رمز فایل: www.download.ir

Grand Guilds - Codex

Grand Guilds is a story-driven, tactical RPG with unique card combat mechanics. You and your comrades will journey the lands of Irin, a continent on the brink of another war, while engaging in challenging tactical combat.

لینک دانلود