دانلود بازی کامپیوتر Gray Zone v1.5.0 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/08/24 نسخه Gray Zone v1.5.0 - Early Access اضافه شد.

Gray Zone

شما را به آینده‌های بسیار دور می‌برد و در ماجراجویی‌های برده‌ای به نام Valern شریک می‌کند. او توسط یک دولت فاسد و ظالم به بردگی گرفته شده است غافل از اینکه دست سرنوشت برای او موفقیت‌های بزرگی تدارک دیده است. در طی روند

بازی Gray Zone

به کلونی‌های انسانی و سیاره‌های مختلف در سرتاسر کهکشان سفر خواهید کرد و با دنیایی مملو از شخصیت‌ها و دشمنان مختلف روبه‌رو خواهید شد. در این بازی استراتژیکی کنترل واحدهای مختلفی از نیروها را بر عهده خواهید گرفت. مراحل بازی به دو دسته تقسیم می‌شوند که تعدادی از آن‌ها به منظور پیشرفت در روند داستانی اجباری و تعداد زیادی نیز اختیاری هستند. هدف اصلی این است تا از سبک مبارزاتی مؤثری استفاده کرده تا تلفات خود را به حداقل برسانید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی حالت تاکتیکی است که با کمک آن می‌توانید زمان را دست‌کاری یا اصطلاحاً فریز کرده تا اشتباهات تاکتیکی خود را اصلاح کرده و یا به‌طورکلی از تاکتیک دیگری استفاده کنید. بخش داستانی بازی در قالب چهار بخش کاملاً جداگانه به بازیکن ارائه می‌شود که در هر بخش 6 مرحله وجود دارد. در بخش اول بازی Gray Zone یک مرحله اضافی نیز وجود دارد و درمجموع تعداد مراحل بازی به 25 مورد می‌رسد. 
نام: Gray Zone
حجم فایل: 6.78 گیگابایت
شرکت سازنده: Eastworks
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.5.0
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Eastworks
رمز فایل: www.download.ir

Gray Zone v1.5.0 - Early Access

Travel many years into the future and embark on the great adventure of Valern, a slave in the hands of a corrupt government who's destined for great things. Explore colonized planets of our galaxy, worlds rich in animals, creatures and characters. Help Valern face his foes who stand between him and the truth. Both in-game and cutscene dialogs are fully voiced in English.

لینک دانلود