تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید سیاره سبز 2 – Green the Planet 2 v2.4.1

Green the Planet 2

نام بازی ساده ولی بسیار سرگرم کننده که هدف ساخت این بازی کمک به محافظان محیط زیست و ترویج این فرهنگ می باشد . شما یک وسیله نظامی کشنده هستید یا آن را هدایت می کنید و با سفر به کره های مختلف در سراسر کهکشان ها باید با دشمنانی که می خواهند تا طبیعت را نابود کنند جنگید و آنها را از بین ببرید . بازی متوقف نخواهد شد و شما باید بدون تردید به دشمنان زیاد و قدرتمندی که به سمت کره ها نزدیک می شوند شلیک کرده و آنها را نابود کنید . هرچه تعداد بیشتری از این دشمنان را از بین ببرید می توانید امتیاز های بیشتری کسب کرده و به رکورد های بالاتری دست پیدا کنید . شما می توانید رکورد های خود در بازی را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و آنها را هم به چالش این بازی دعوت کنید .

بازی Green the Planet 2

دارای گرافیکی 2 بعدی ، پیکسلی و بسیار ساده می باشد ولی بازی را باید در چارچوب سرگرم کنندگی آن سنجید که این بازی در این مورد بسیار موفق بوده و مخاطبان زیادی در سراسر جهان را به خود جذب کرده است .
نام: Green the Planet 2
حجم فایل: 23 مگابایت
شرکت سازنده: Kikaku Damashii Inc.
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Green the Planet 2 - v2.4.1

Since being featured in the New Cosmos Times, 'Green Style' has become a lifestyle that is on many people's radar.What is Green Style, you may ask?It is greening one planet after another by traveling through the universe and changing it to be a comfortable place to live.Therefore, you will feel more relaxed, refreshed, and satisfied with your accomplishments: your green planets.

لینک دانلود