دانلود بازی Heavenworld Medieval Kingdom v1.40 – CODEX

به روز رسانی :

1399/03/01 نسخه Heavenworld Medieval Kingdom v1.40 - CODEX اضافه شد.

Heavenworld

عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Helios Production طراحی و منتشر شده است. بازی در قرن 24 میلادی روایت می‌شود که بشر در زمینه تکنولوژی و علم پیشرفت‌های بسیاری کرده است. در این عصر دیگر چیزی به نام شهربازی و واقعیت مجازی وجود ندارد بلکه امکانات جدیدی توسط دانشمندان ابداع شده است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا خودشان را در جهانی واقعیت افزوده منعکس کرده و به صورت زنده و کاملاً واقع‌گرایانه از بازی لذت ببرند! تجربه دریافتی هر بازیکن به دلیل وجود 80 معیار قابل شخصی‌سازی با دیگران متفاوت است. ازجمله مهم‌ترین این معیارها می‌توان به درجه سختی، شرایط بقا، میزان مهارت، تعداد و قدرت زامبی‌ها، تعداد جناح‌های دشمن یا متحدین، همراهان و … اشاره کرد. تمامی این تغییرات با یک کلیک ذخیره می‌شوند و در بازی‌های بعد نیز در دسترس هستند. شخصیت‌های بازی مهارت‌های مختلفی دارند که کاملاً قابل شخصی‌سازی و ارتقا هستند. ارتقا هر مهارت جنبه‌هایی مانند سبک مبارزاتی، توانایی ساخت‌وساز، مذاکره و … را تحت تأثیر قرار می‌دهد و آن را بهبود می‌بخشد. در طی روند بازی با دو عامل نیازها و منابع محدود روبه‌رو هستیم. باید به هر طریقی که شده میان این دو تعادل و تناسب برقرار کرده تا مبادا دچار مشکل شوید. ساختن امکانات دفاعی، استخدام و تعویض نیرو با سایر جناح‌ها، استخراج، فروش یا استفاده از منابع ازجمله وظایفی است که به شما سپرده شده است. تنها دشمنان شما در

بازی Heavenworld

زامبی‌ها نیستند بلکه بازماندگان و جناح‌های دیگری نیز در بازی وجود دارد. هر کدام از این جناح‌ها سبک مدیریتی مخصوص به خود را دارد و سیاست خاصی در پیش گرفته است. تصمیمات و اعمال شما تأثیر زیادی در شهرت و نوع ارتباط شما با سایر جناح ها دارد. 
نام: Heavenworld
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Helios Production
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.40
نسخه: CODEX
آپدیت: Medieval Kingdom
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Helios Production
رمز فایل: www.download.ir

Heavenworld Medieval Kingdom v1.40 - CODEX

Since the 24th century, amusement parks no longer interested anyone. Since then, scientists have implemented a new technology allowing them to project themselves into an augmented reality universe, a universe in which clients experience extraordinary adventures. Welcome to Heavenworld, the zombie amusement park !

لینک دانلود