دانلود بازی Heretics Fork – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی Heretics Fork

Heretics Fork عنوان یک بازی اکشن، استراتژیک و دفاع از قلعه می‌باشد که با داستانی متفاوت و یک گیم پلی اعتیاد‌آور در نوع خود بی‌نظیر است. آیا تا به کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که جهنم چه شکلی است؟! هیروتیک فورک شما را به قلب جهنم می‌برد. جایی که میلیون‌ها انسان گناه کار و شیاطینی مختلف در کنار یکدیگر به طور مداوم در آتش جهنم در حال سوختن هستند. به نوعی این بازی نه تنها در دسته بندی عناوین اکشن و استراتژیک قرار می‌گیرد بلکه می‌توان آن را تلفیقی هوشمندانه با بازی‌هایی کارتی دانست که پس از گذشت تنها چند دقیقه از گیم پلی آن هیجانی وصف نشدی تمامی وجود پلیر‌ها را در بر می‌گیرد.

بازی Heretics Fork در قسمتی از جهنم اتفاق می‌افتاد. طی یک اتفاق بسیار عجیب شکاف‌هایی بین دنیای زندگان و جهنمیان باز می‌شود که باعث می‌شود بسیاری از ساکنان جهنم تصمیم به فرار از این محیط عذاب‌آور بگیرند. این شکاف‌ها در سرتاسر جهنم به وجود آمده‌اند و شما وظیفه دارید که به وسیله برج‌هایی دفاعی که در اختیار دارید از آن‌ها مراقبت کرده تا هیچ یک از شیاطین به دنیای زندگان راه پیدا نکنند. همه چیز به شما و استراتژی‌تان برای مبارزه با این نیرو‌های شیطانی بستگی دارد. در ابتدای بازی باید یک شیطان قدرتمند را برای خود انتخاب کنید. شیاطینی که بسیاری از جهنمیان از آن ترسیده و به نوعی جزو شکنجه گران محسوب می‌شوند. پس از انتخاب شیطان یک برج دفاعی به شما اختصاص داده می‌شود که باید به وسیله آن از شکاف‌ها مراقبت کنید.

پس از انتخاب شیطان و شروع به بازی، پس از گذشت مدتی و از بین بردن تعدادی از نیرو‌های شیطانی توسط خدایان کارت‌هایی به شما اهدا می‌شود که این کارت‌ها در افزایش قدرت شما و برج‌تان تاثیری مستقیم می‌گذارند. ما در بازی Heretics Fork شاهد یک گرافیک دو بعدی هستیم که نه تنها از جذابیت این عنوان کم نمی‌کند، بلکه یکی از نقاط قوتش نیز به شمار می‌رود. در کنار گرافیک دو بعدی دلچسب یک صدا گذاری فوق حرفه‌ای حساسیت و جذابیت بازی را به اوج رسانده و هر پلیری را غرق در دنیایی جهنمی می‌کند.

نام: Heretics Fork
حجم فایل: 2.30 گیگابایت
شرکت سازنده: 9FingerGames
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 7.9 از 10
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ravenage Games
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *