دانلود بازی کامپیوتر Hinterhalt 3 نسخه PLAZA

Hinterhalt 3

یک بازی شوتر است که تا به حال مانند آن را ندیده اید. در این بازی شما باید در زمین های متنوعی که درون آن قرار می گیرید بجنگید و دشمنانتان را شکست دهید . شما نقش یک سرباز کوچک هستید که در میدان های جنگی متفاوتی قرار می گیرد و باید با دشمنانی که قصد از بین بردن شما و اعضای گروهتان را دارند بجنگید و همه آنها را از بین ببرید . حالات مختلفی در این بازی قرار گرفته است تا همه از آن لذت ببرند و مناسب همه سن و همه نوع سلیقه ای باشد . همچنین در این بازی چالش های فراوانی وجود دارد که باعث می شود ، چنانچه آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید اسلحه ها و جوایز دیگری را نصیب خودتان کنید . بازی Hinterhalt 3 دارای 20 نقشه و زمین متفاوت است که بر اساس ب حالت کلی طراحی شده است مثل ، دفتر های کار ، فروشگاه ها و حمام و سرویس های بهداشتی و … که درون این زمین ها با اعضای گروهتان به دشمن حمله می کنید و آنها را شکست می دهید . اعضای گروه نیز همانند شما سربازانی کوچک هستند و شما در نقش ارشد آنها قرار دارید . حالات و مدهایی که در

بازی Hinterhalt 3

وجود دارد مثل زامبی ، که در این حالت باید با موجودات بدون عقل بجنگید و آنها را از بین ببرید ، حالت رو در رو که با شدمن در یک زمین نبرد قرار می گیرید و باید به صورت رو در رو آنها را از بین ببرید و هر کسی که آخر زنده ماند برنده میدان است ، حالت پرچم که در این حالت باید پرچم زمین حریف را از او بگیرید و به سمت زمین خودتان حمل کنید و هر تیمی که موفق به انجام این کار شد برنده خواهد بود ، حالت فرمانده که نوع چیدمان و استراتژی سربازان را شما تعیین می کنید و دشمن به شما حمله می کند اگر موفق به شکست آنها شدید برنده خواهید شد و … . این بازی در نوع خودش یک نوآوری به شمار می رود و از انجام آن حتما لذت خواهید برد . 
نام: Hinterhalt 3
حجم فایل: 968 مگابایت
شرکت سازنده: Felip Guimerà
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: FelGC.GamesDevelopment
رمز فایل: www.download.ir

Hinterhalt 3 - PLAZA

Hinterhalt 3 is an explosive toy soldier based shooter game in a way you surely have never seen before. Play among different nations on a large number of prodigious and perplexing maps. Fight as miniature toy soldiers in battlefields spread across the entire house and experience unique encounters in a more than whimsical game setting.Currently featuring a total of 20 different maps based on 5 settings (boy’s -, girl’s -, store-, office-, and bathroom) with contrasting battlefield sizes varying from small narrow maps to large open areas.

لینک دانلود