تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار HistoryKill v2020.0.1 نسخه ویندوز

HistoryKill

یک ابزار فوق العاده و قدرتمند برای حذف و پاک کردن تاریخچه مرورگر های شما میباشد. ممکن است بگویید این کار را از طریق تنظیمات خود مرورگرها نیز میتوان انجام داد اما باید به شما بگویم که اینطور نیست! بله درست است که شما میتوانید از طریق خود مرورگر این اقدام را کرده و تمامی تاریخچه های خود را پاک کنید اما در ادامه به مواردی اشاره خواهم کرد که تفاوت میان

نرم افزار HistoryKill

و خود مرورگر را درک خواهید کرد. همگی ما ممکن است در طول روز به سایت های مختلفی وارد شویم، و در پایان روز بخواهیم به هر دلیلی آنها را برای حفظ امنیت پاک کنیم. به کمک HistoryKill میتوان به راحتی تاریخچه تمامی مرورگر های سیستم را تنها با یک کلیک حذف کرده و کاملا از سیستم پاک کنید. پاک کردن تاریخچه پرونده ها، کوکی ها، سایت های باز شده، کلمات تایپ شده و … همگی به حفظ امنیت سیستم شما کمک میکنند. یکی از ویژگی های فوق العاده ای که تمایز میان این برنامه و پاک کردن از طریق خود مرورگر را بیان میدارد حذف خودکار تاریخچه میباشد، به این صورت که شما میتوانید به راحتی برنامه را به نحوی تنظیم کنید که به محض بستن مرورگر تمامی تاریخچه های شما حذف شوند. همچنین سیستم BOSS-KEY در این برنامه به شما این امکان را میدهد تا با یک کلید تمام چت روم ها، سایت ها و… را مخفی کنید.
نام: HistoryKill
حجم فایل: 5 مگابایت
شرکت سازنده: trustsoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

HistoryKill v2020.0.1 - Win

After protecting personal computers for over 20 years, we are happy to announce the release of HistoryKill 2019. The original Internet privacy and security tool created during the first Internet boom of the late 90′s. HistoryKill is celebrating its 20-year anniversary of being what CNN and PC WORLD calls a “Top Internet Privacy Tool.”

لینک دانلود