تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی HROT v0.3.5 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/23 نسخه HROT v0.3.5 - Early Access اضافه شد .

HROT

پس از یک فاجعه نامشخص در سال 1986 در یک کشور کوچک سوسیالیستی همسایه اتحاد جماهیر شوروی (چکسلواکی) واقع شده است. آن زمانها تاریک و وحشتناک بود و همینطور بازی به همین گونه است . شما در پناهگاه دفاع مدنی در اعماق زیر ایستگاه مترو پراگ شروع می کنید. به عنوان یک دارنده افتخار نشان آمادگی نظامی ، می دانید وظیفه شما چیست: ماسک ضد عملکرد گاز را بزنید ، vz را بارگیری کنید. 52 تپانچه و صلح و سرزمین سوسیالیستی خود را در برابر مزاحمان عجیب و غریب محافظت کنید. گیم پلی کلاسیک و هیجان انگیز تیراندازان عاشقانه از دهه 1990 شامل زیبایی

بازی HROT

می باشد. اسلحه را پیدا خواهید کرد. یک راکت انداز و حتی برخی اسلحه های مخفی تجربی شوروی با قدرت (مثلاً یک پرتابگر صاعقه ای توپی). اگر مهمات شما تمام شود ، ممکن است چکش و ماسه به درد بخورد. سطوح دست ساز با الهام از مکان های واقعی با تأکید بر جزئیات تاریخی. هر سطح شامل لوازم سوسیالیستی است که امروزه فقط در موزه ها یا اتاق زیر شیروانی مادر بزرگ شما یافت می شود و توالت های قابل شستشو و لامپ های تخریب پذیر. یک موتور سفارشی که با تقلید از رندر ارائه شده به سبک نرم افزاری دهه 1990 با بافت های فیلتر نشده و دلهره آور چند ضلعی ، به زبان پاسکال نوشته شده است.
نام: HROT
حجم فایل: 88 مگابایت
شرکت سازنده: Spytihněv
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 10
ورژن: v0.3.5
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Spytihněv
رمز فایل: www.download.ir

HROT v0.3.5 - Early Access

HROT is a single-player retro FPS set in a small socialist country neighboring Soviet Union (Czechoslovakia) after an unspecified disaster in 1986. Those times were dark and terrifying and so is the game.

لینک دانلود