تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Huntdown نسخه کرک شده DRMFREE

Huntdown

یک بازی شوتر اکشن و کمدی است که شما را به دنیایی در آینده‌های دور می‌برد که خلاف‌کاران و باندهای خلاف بزرگ کنترل تمام جهان را بر عهده گرفته‌ و پلیس‌ از ترس این آن ها هیچ کاری نمی‌کنند. در چنین شرایطی، شما به عنوان یک مامور مزدور وارد ماجرا خواهید شد و شهر را از چنگال فاسد این شیاطین آزاد خواهید کرد. بازی Huntdown به صورت دوبعدی است و از چاشنی ظنر و خنده به منظور ایجاد جذابیت و تنوع استفاده می‌کند. شما وظیفه دارید تا به تشکیلات زیرزمینی و مخفی خلاف‌کاران نفوذ کرده و هر چه سریع‌تر آن‌ها را نابود کنید. در طی روند بازی کنترل سه سرباز مزدور را بر عهده گرفته و نهایت جنگ و خونریزی را تجربه خواهید کرد. اولین شخصیت یک کماندو سابق و متخصص سلاح است که آنا کوندا (Anna Conda) نام دارد. او سربازی تعلیم دیده و غیرقابل‌پیش‌بینی است که می‌تواند بدون هیچ‌گونه رحمی دشمنان خود را نابود کند. دومین شخصیت یکی از سربازان نیروهای ویژه است که به تازگی استعفا داده و به صورت انفرادی کار می‌کند. او جان سایر (John Sawyer) نام دارد و در نبردهای مختلفی که به عنوان نیروی ویژه حضور داشته تقریباً نیمی از اندام‌های خود را از دست داده است و از عضلات و اعضای رباتیک استفاده می‌کند. شخصیت سوم رباتی به نام Mow Man است که از باندهای خلاف‌کاری دزدیده شده و توسط نیروهای خودی از نو برنامه‌ریزی شده است. گرافیک

بازی Huntdown

از سبک پیکسل آرت استفاده می‌کند که با ترکیب انیمیشن‌های جذاب و ساندترک های حماسی تجربه‌ای خاص و متمایز برای بازیکنان ایجاد می‌کند.
نام: Huntdown
حجم فایل: 468 مگابایت
شرکت سازنده: Easy Trigger Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DRMFREE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Coffee Stain Publishing
رمز فایل: www.download.ir

Huntdown - DRMFREE

In the mayhem-filled streets of the future where criminal gangs rule and cops fear to tread, only the bounty hunters can free the city from the corrupt fist of felony. Lay waste to the criminal underworld and make a killing in this hard boiled action comedy arcade shooter.

لینک دانلود