تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hyperforma Premium v0.9.34

Hyperforma Premium

یک بازی آرکید برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . داستان بازی از این قرار است که تمدن گذشته از بین رفته است و بعد از گذشت 256 سال یک اکتشاف ناشناس در اعماق این شبکه اتفاق می افتد . خودتان را برای سفر در فضای خالی و بی پایان آماده کنید . در این ماجراجویی بی انتها در محیطی کاملا ناشناخته قدم خواهید گذاشت خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید . این سفر با الهام از آثار  ویلیام گیبسون ، دن سیمونز و پیتر واتس طراحی شده است . در این بازی شما می توانید در شبکه باستانی غوطه ور شوید و اسرار تمدن های ناپدید شده را کشف کنید . در طول سفر با رابط های Titanic ارتباط برقرار کنید و فرم های امن آن ها را هک کنید . در این بازی اسرار پنهان شده در شبکه در انتظار شما هستند .

Hyperforma Premium

تجربه یک بازی آرکید در فضایی عجیب و غریب را به شما ارائه می دهد از یک داستان علمی تخیلی هیجان انگیز با گیم پلی پویا و فضای عالی لذت ببرید .
نام: Hyperforma Premium
حجم فایل: 271 مگابایت
شرکت سازنده: HeroCraft Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.9.34
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Hyperforma Premium - v0.9.34

The civilization of the past vanishes, leaving behind only the Ancient Network. 256 years later, an anonymous explorer descends into its cold depths. Venture into a journey through the endless empty cyberspace, inspired by the works of William Gibson, Dan Simmons, and Peter Watts.

لینک دانلود