تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید I, Viking v1.17.3.43416 همراه دیتا

I, Viking

نام بازی بسیار محبوب و جذب کننده در سبک بازی های اکشن و استراتژی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای آن را دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . دوران بازی همانطور که از اسم آن مشخص می باشد به دوران جنگ های وایکینگ ها که نبرد های با سلاح های سرد و خشمگین بوده است می باشد . افراد جنگ جوی خود را بسازید و آنها را آموزش دهید ، سپس با استراتژی های جنگی خود به نبرد با دیگر گروه ها بپردازید و اموال زمین هایشان را غارت کنید .

بازی I, Viking

دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار بالا می باشد که مخاطب را جذب صحنه های بسیار دقیق خود می کند . شما باید با استفاده از سربازان خود و شمشیر های در دستشان بجنگید و خود شما هستید که شمشیر می زنید که این یکی از نکان متفاوت با دیگر بازی های این سبکی می باشد . بازی به صورت آنلاین و با گروه های واقعی در سراسر جهان می باشد که بازی را بسیار هیجانی خواهد کرد . شخصیت های متفاوت جنگجو در بازی وجود خواهد داشت که هر کدام دارای توانایی های جنگی و قابلیت های متفاوتی می باشند . شما در طول بازی می توانید با کسب سکه سلاح های جنگی و دفاعی خود مانند زره ها را ارتقاء داده و به نبرد های دشوار تر بروید و همینطور دهکده خود را ارتقاء داده و بزرگ و بزرگ تر سازید .
نام: I, Viking
حجم فایل: 302 مگابایت
شرکت سازنده: Mad Dog Games, LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.17.3.43416
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

I, Viking - v1.17.3.43416 + Data

Gather your mightiest warriors and achieve glory beyond measures! Use unique characters and their abilities to defeat your enemies in real-time action! When far lands are filled with treasures, no true Viking will stay aside! Join the battle!

لینک دانلود