تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید ibis Paint X v8.1.1

ibis Paint X

یک برنامه نقاشی محبوب و همه کاره است که در مجموع بیش از 100 میلیون بار تا کنون در سراسر جهان دانلود شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . این نرم افزار دارای بیش از 2500 نوع خصوصیت مختلف از جمله رنگ ها می باشد که شما بتوانید برای طراحی های دقیق از آنها استفاده کنید و همینطور دارای بیش از 800 نوع خونت برای نوشته های داخل طراحی می باشد . از دیگر قابلیت های  نرم افزار : 381 برس ، 71 فیلتر ، 46 صفحه نمایش ، 27 حالت ترکیب و خط کش های مختلف می باشد که برنامه را بسیار کامل کرده است . این برنامه به گونه ای طراحی شده است که افراد از مبتدی تا بسیار حرفه ای بتوانند از قابلیت های بی شمار آن استفاده کرده و کیفیت های مختلفی را در کارها حس کنند . شما می توانید در برنامه

ibis Paint X

از قابلیت لایه بندی کردن استفاده کرده تا طراحی هایی بسیار استادانه تر داشته باشید . شما می توانید با برخورد به هر مشکلی با این برنامه از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته آن استفاده کرده و به سرعت مشکل خود را حل کنید که یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار به شمار می آید .
نام: ibis Paint X
حجم فایل: 12 مگابایت
شرکت سازنده: ibis inc
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v8.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

ibis Paint X - v8.1.1

ibis Paint X is a popular and versatile drawing app downloaded more than 100 million times in total as a series, over 2500 materials, over 800 fonts, which provides 381 brushes, 71 filters, 46 screentones, 27 blending modes, recording drawing processes, stroke stabilization feature, various ruler features such as Radial Line rulers or Symmetry rulers, and clipping mask features.

لینک دانلود