دانلود نرم افزار IK Multimedia Hammond B-3X v1.3.0 نسخه ویندوز – مک

Hammond B-3X

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش موسیقی می باشد که به موسیقی دانان درجه ای جدید از واقع گرایی و جزئیات را برای تجربه کردن با تمام روح ، عشق ارایه می کند و همچنین با همکاری دو شرکت Hammond Organ و Suzuki Musical Instruments Mfg توسعه و ارایه داده شده است و توانایی ثبت صحیح صدا از نرم افزار افسانه ای Hammond B-3 را به همراه پشتیبانی از طیف گسترده ای از ابزارها را دارا می باشد.

نرم افزار Hammond B-3X

همچنین به وسیله ترکیب صداهای قدرتمند با ابزارهای کاملی برای ویرایش صدا به کمک چند میکروفون تنوعی از میکس و ویرایش فایل های صوتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید دوباره مسیر سیگنال و کاراکتر ابزارهای مختلف برای ویرایش صدا را دوباره بر پایه موسیقی مدرن پایه گذاری و ایجاد نمایید.

ویژگی های نرم افزار Hammond B-3X:

پشتیبانی از ابزار ویرایش پیشرفته مانند انتخاب مدل های چرخشی ، تنظیم تن موسیقی و غیره….

پشتیبانی از 24 تنظیم مختلف برای هریک از نمونه های صدا ، پشتیبانی از 7 آمپیلی و 5 کابین برای میکس و تنظیم

پشتیبانی از MIDI های مشخص برای استفاده با کنترل کننده های خارجی ، پشتیبانی از تمامی فرمت های افزونه ها مانند AAX, VST 3

پشتیبانی از 3 افکت استودیویی برای میکس و تنظیمات نهایی موسیقی ، پشتیبانی از نرم افزار های MIDI برای تغییر نمونه های آماده

پشتیبانی از بخش گیتار موازی به همراه 2 مدل میکسر مختلف ، پشتیبانی از 5 افکت ضربه ای مختلف برای تنظیم انعطاف پذیری تن های موسیقی

نام: Hammond B-3X
حجم فایل: 917 مگابایت
شرکت سازنده: IK Multimedia
ورژن: v1.3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe,dmg
پلتفرم: ویندوز،مک
رمز فایل: www.download.ir

IK Multimedia Hammond B-3X v1.3.0

Hammond B-3X is the next-level organ virtual instrument that delivers an unprecedented new degree of realism and detail to give musicians full immersion into the electro-mechanical Hammond organ experience with all its soul, passion and vibe. Created in close collaboration with both the Hammond Organ Company, of Chicago, Illinois, and Suzuki Musical Instruments Mfg. of Hamamatsu, Japan, the Hammond B-3X instrument captures the authentic sound and vibe of the legendary Hammond B-3, with a comprehensive, wholistic approach.

لینک دانلود