تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی تکنیک های تصویرگری با آبرنگ دیجیتال

Illustration Techniques with Digital Watercolor

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Domestika و به زبان اسپانیایی و با زیر نویس انگلیسی میباشد . در دوره Illustration Techniques with Digital Watercolor در ابتدا با کارهای ریکاردیولوس بیشتر آشنا می شوید ، که در مورد مباحثی که از او الهام می گیرند صحبت می کند ، تکنیک هایی که معمولاً از او استفاده می کند و هنرمندانی که او را تحسین می کند . پس از آن ، ابزارهای اصلی لازم برای اجرای پروژه دوره را به شما آموزش می دهد . شما امکانات برس های فتوشاپ را به طور کامل مشاهده خواهید کرد و یاد می گیرید که از تنظیمات مختلف نهایت استفاده را ببرید . ریکاردیلوس به شما می گوید ، قدم به قدم ، چگونه می توانید یک قلم مو دیجیتالی ایجاد کنید که برای ایجاد پایه پرتره ، گرافیت را شبیه سازی می کند ، و به شما یاد می دهد که چگونه برس های دیجیتال آبرنگ رنگی را بر اساس لکه های آبرنگ ، جوهر یا گرافیت محلول در آب ایجاد کنید .

دوره Illustration Techniques with Digital Watercolor

به شما در ایجاد ترکیب نهایی پروژه خود کمک می کند . از میان این عکسهای مرجع ، طرح را با قلم مو گرافیتی درست خواهید کرد . در دوره Illustration Techniques with Digital Watercolor شما یاد خواهید گرفت که از رنگ استفاده کنید و از برس های دیجیتالی آبرنگ برای اضافه کردن عمق و پویایی به تصاویر خود استفاده خواهید کرد . سرانجام ، Ricardilus هنگام استفاده از بافت ، فیلتر و افکت ، شما را راهنمایی می کند . و خواهید دید که چگونه کار خود را به درستی صادر کنید تا برای همه رسانه ها مناسب به نظر برسد .
نام: Illustration Techniques with Digital Watercolor
شرکت سازنده: Domestika
کیفیت: 720p
زیرنویس: انگلیسی
زبان: اسپانیایی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Domestika
رمز فایل: www.download.ir

Illustration Techniques with Digital Watercolor

First you will learn more about Ricardiulus' work, who will also talk about the topics that inspire him, the techniques he usually uses and the artists he admires.

لینک دانلود