تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Imperator Rome Magna Graecia v1.4.2 نسخه GOG

Imperator Rome Magna Graecia

جدیدترین بسته الحاقی بازی Imperator Rome است که در سال 2020 طراحی و منتشر شده است. بعد از فروپاشی امپراتوری قدرتمند اسکندر، ایالت‌های یونانی با تمام توان و قوا به مقابله پرداختند تا بتوانند در نهایت آزادی و استقلال خود را حفظ کرده و با دست خود سرنوشت را رقم بزنند. آتنی‌ها و اسپارت ها سعی کردند تا هر طور که شده سلطه‌ی خود بر دریای اژه را حفظ کرده درحالی‌که سیراکوزها چشم‌انتظار فرصتی مناسب برای تسلط بر منطقه مهم سیسیل بودند. بازیکن در

بازی Imperator Rome Magna Graecia

اتفاقات مهم تاریخی مانند گسترش و قدرتمند شدن روم، تهدیدها و حملات کارتاژها و مهم‌تر از همه حرص و طمع وارثان اسکندر برای دست‌یابی به قدرت را تجربه خواهند کرد. این بسته الحاقی مراحل و بخش‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند که حول محور سه شهر آتن، اسپارت و سیراکوس گردش می‌کند. 12 خدای جدید به مجموع خدایان و الهه‌های یونانی اضافه شده است که می‌توان معابد آن‌ها را در بخش‌های مختلف تاریخی یافت.
نام: Imperator Rome Magna Graecia
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Paradox Development Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Imperator Rome Magna Graecia

Even after the collapse of Alexander’s empire, the Greek city states fought to maintain their independence and control their destiny. Athens and Sparta continued to assert their influence in the Aegean while the great city of Syracuse sought to dominate Sicily. In Magna Graecia, a new content pack for Imperator: Rome, you can relive this time of cities defying empires, as Rome grows, Carthage threatens and the heirs of Alexander gaze hungrily over the horizon.

لینک دانلود