تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی In Other Waters A Study Of Gliese v1.0.6 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/09/27 نسخه In Other Waters A Study Of Gliese v1.0.6 - GOG اضافه شد.

In Other Waters

داستان دانشمندی مشهور را بیان می‌کند که در حین جستجو برای پیدا کردن همکار گم‌شده‌اش متوجه نوع جدیدی از حیات فرازمینی می‌شود. زمینه‌های داستانی بازی از آنجایی شروع می‌شود که دانشمندی به نام Ellery توسط دوستش که Minae Nomura نام دارد به سیاره Gliese 677Cc فراخوانده می‌شود. Ellery به‌محض اینکه قدم به سطح این سیاره می‌گذارد متوجه می‌شود که مشکلی وجود دارد و رازهای تاریکی پشت پرده نهفته است. تنها تجهیزاتی که او در سطح این سیاره مرموز در اختیار دارد یک لباس غواصی خراب و هوشی مصنوعی است که به او در مواقع موردنیاز کمک می‌کند. شما باید به‌عنوان هوش مصنوعی راهنما نقش‌آفرینی کرده و او را از خطرات موجود در محیط در امان نگه‌دارید. هر چه از رازهای بیشتری پرده‌برداری می‌کنید و در عمق بازی فرو می‌روید روابط شما با Ellery بهتر و بهتر می‌شود. دو سیستم مهم

بازی In Other Waters

سیستم ارتقا و اکتشاف هستند. هر چه بتواند آیتم‌های بیشتری بازگشایی کرده و اکتشافات بیشتر و دقیق‌تری انجام دهید موفق‌تر خواهید بود و به واقعیت محیط و موجودات جدید پی خواهید برد. گونه‌های مختلفی از حیات در این سیاره بزرگ وجود دارد که باید از طریق مشاهده، بررسی و نمونه‌گیری آن‌ها را طبقه‌بندی کرده تا در نهایت بتوانید با اکوسیستم این سیاره آشنا شوید. 
نام: In Other Waters
حجم فایل: 363 مگابایت
شرکت سازنده: Jump Over The Age
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.6
نسخه: GOG
آپدیت: A Study Of Gliese
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fellow Traveller
رمز فایل: www.download.ir

In Other Waters A Study Of Gliese v1.0.6 - GOG

When Ellery is called to planet Gliese 677Cc by Minae Nomura, only to arrive at an abandoned base, she finds herself adrift in an ocean of secrets, with little more than a malfunctioning diving suit and a strange AI to guide her. You are this AI.

لینک دانلود